Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fertőtlenítő chicco folyadék,...

Fertőtlenítő chicco folyadék, vagy kifőzés? Melyiket alkalmazzátok?

Figyelt kérdés
Aki a kifőzi az üvegeket, hogyan csinálja? Úgy értem forrástól számított 5 percig "rotyog"? Soha nem lett baja semminek? És külön edényetek van erre, vagy olyan, amiben főzöl is?
2010. dec. 6. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a folyadékot használtam! Soha nem lett semmi baja a gyereknek!
2010. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak chicco:)
2010. dec. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Én (nem vittem túlzásba) havonta egyszer főztem az első gyermekemnek a cumiját és a cumisüvegét. Vízben forrástól számítva kb 5 percig. Mégis volt szájpenésze. Időnként beáztattam fertőtlenítőbe (neomagnol). Második gyermekemnek most főztem ki másodjára (9 hónapos). Nem volt soha szájpenésze. Utálom kifőzni, mert nálunk olyan kemény a víz, hogy a vízkő rögtön rátapad és undorító lesz tőle minden. De azért időnként megteszem, hogy magamat megnyugtassam, hogy fertőtlenítek.
2010. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is a folyadékot használom, a kifőzésnél mindig kicsapódott a vízkő mindenen és utánna kellett öblíteni - így nem sok értelme volt a kifőzésnek. A folyadék jó, igaz én nem használom állandóan, csak 2-3 naponta.
2010. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval! Én sem viszem túlzásba.

Legyen a gyereknek immunrendszere!

2010. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagyis a 14:59-es válaszolóval. :)
2010. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bea24 ***** válasza:
Hol ezt, hol azt. :) Amikor kifőzöm a dolgait, 5 percig minimum hagyom rotyogni a vizet és teszek bele pár csepp citromlevet is, így nem lesznek vízkövesek. Nincs külön edényem, azt használom,amit főzésre is!
2010. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk nem lehet a folyadékot kapni, nem hiába. ha bele gondolsz mi fertötlenít valamit? az vegyszer. soha nem használnám.


nekünk van egy aventes fertötlenítö készülék, bele teszek mindent majd vizet öntök hozzá és kb 10 perc alatt kész.

2010. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem. :) Mikrós sterilizáló (én kaptam, de 3000 ft-ért lehet venni), bele 2 dl csapvíz, betesz a mikróba 5 percre, és kész is. Még csak vízköves sem lesz semmi tőle.
2010. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Chicco folyadék.
2010. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!