Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Johnson&Johnson babahintőport...

Johnson&Johnson babahintőport használ valaki? Mire jó? Kaptam, de sok értelmét nem látom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a nyakát szoktam hintőporozni, hogy ne pirosodjon be.

4 hós kislány anyukája

2011. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden este fürdés után a nyakát,hónalját és a térdhajlatát szoktuk bepúderezni vele,hogy ne pirosodjon.

9 és fél hónapos baba anyukája

2011. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is fürdés után használjuk. Főleg nyáron veszem hasznát, mikor meleg van.
2011. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szolokkal!!
2011. febr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Napközben a popsijára szoktam szórni(krémezni este szoktam),a lába hajlatába,mert kiszokott pöttyösödni neki.
2011. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én soha nem használtam!nekem a védőnőm azt mondta,hogy a hajlatokba becsomósodik,kidörzsöli és pont attól pirosodik ki!
2011. febr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányomnál pelenkázáskor használtuk és fürdés után, a kissebbiknél egyáltalán nem mert ekcémás, és semmilyen illat anyag tartalmú szert nem használhatunk. Egyébként sztem is nagyon jó nyáron, mert nem izzad annyira a baba...mi most gyógyszertárit használunk a fent említett probléma miatt.
2011. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi si fürdés után használjuk a nyakra, hónaljra és a lábujjak közé. Nekem izzadós a baba lába, ezért ott is nagyon jó szolgálatot tesz. Reggelente a mosakodás után is szoktam egy kicsit rakni a nyakára, hogy jó illatú legyen. Mi nagyon szeretjük.

Nekem is azt mondta a védőnő, hogy ne használjunk Jonson termékeket,mert allergizálnak. Nem hallgattam rá 100%-osan a hintőpor miatt. Más Jonson terméket nem használunk még, pedig kaptunk ajándékba többet. 6 hós baba anyukája vagyok.

2011. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még csak három hetes a kisfiúnk :), szerencsére nem pirosodik sehol. Elteszem nyárra a hintőport, talán akkor jól jön majd.
2011. febr. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!