Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 16 hónapos nagyon...

Kisfiam 16 hónapos nagyon nagyon keveset eszik tanács?

Figyelt kérdés
Tudom h meleg van meg ilyesmi de nagyon nagyon keveset eszik és alultápláltnak mondják. Adjatok tanácsot mivel próbálkozzak. Se tejet se tápszert semmi ilyesmit nem hajlandó megenni mit vegyek már neki mit kapjon?
2011. júl. 14. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

miket eszik?mikor mennyit?

írd le egy átlagos napotokat, úgy könnyebb lenne segíteni...

2011. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16 hósan már régen azt kellene enni,amit ti esztek. Tápszerre már nincs szüksége. Gyümölcsöt,zöldségeket adj neki sokat.
2011. júl. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mindent eszik már de mostanában semmi nem kell neki iszonyat minimálisat eszik és amikor ő akarja........


16 nhós és 7 kiló

1840-el született

2011. júl. 14. 21:11
 4/5 anonim válasza:

Szerintem így készülnek aztán a testsúly zavaros gyerekek.

Egyél egyél egyél edd meg mind.

Védőnőt kellene megkérdezni, esetleg gyermek orvost.

2011. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit megeszik, azt add neki, akár több nap is. Bár nálunk is ez a helyzet, amióta ilyen nagy meleg van, alig eszik. Nálunk reggelire van, hogy csak sajtot eszik magában, ebédre kedvenc a tejfölös tészta. És a Tesco-s pizzás kiflit is szereti, szinte semmi kenyérfélét ezen kívül nem szeret.

Valami vitamin készítményt nem tudnál adni neki? Itt már olvastam ilyenről, sajnos nem jegyeztem meg a nevét, hátha meghozná egy kicsit az étvágyát.

Próbáltad már az üveges bébiételeket is? Nálunk általában azt inkább megeszi, mint a házi kosztot.

Sajnos próbálgatni kell és idegtépő tud lenni. Az én kisfiam 17 hós és 10kg, ő sem vastag, atléta típus a Drágám. Én vettem már tejitalt a Rossmannban (akciós volt, pár száz forint épp) de nem kellett neki. Nálunk szerencsére a tápszert elfogdja, de másikat, másfajtát, tejet, kakaót nem. C vitamint (Cebion) az adhatsz neki nyugodtan, ha nem nagyon eszik, iszik. Meg a vitamin készítményre kérdezz rá a dokinál. Vérképet csináltak neki mostanában? A vashiány is okozhat étvágytalanságot.

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!