Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 1 éves kortól...

Miért csak 1 éves kortól lehet adni tejet a babának?

Figyelt kérdés

Ha már eheti a túrót, sajtot és a joghurtot, akkor miért nem lehet adni a tejet?

Aki hamarabb adott tejet, az mikor és milyen tejet adott a gyerkőcének?


2011. júl. 14. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

13:30-as hiába magyarázod nem értik meg. Én is hányszor magyaráztam már... A saját gyerekét mindenki úgy teszi tönkre, ahogy akarja. Hiába kapnak rá tudományos magyarázatott, nem hiszik el.

Kedves kérdezô, lehet, hogy pont a te gyermekednek nem lesz semmi baja a tejtôl, de én nem kockáztatnék.

De te döntöd el, csak ha így is úgy is adsz a gyerekednek, akkor miért írsz ki ilyen kérdést? Nem mindegy miért csak egy év után lehet adni, ha ugyis adsz?

2011. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Nem akartam vitát szítani, bár gondoltam hogy szélsőséges válaszokat kapok. Orvosomat és a védőnőmet még nem kérdeztem ez ügyben. Kíváncsi leszek, hogy mit fognak mondani, bár szerintem tuti hogy éves kor alatt ne adjak.


Kedves első, köszönöm a válaszod. Érthetően elmondtad hogy miért nem lehet.


Kedves utolsó. Nem adtam a babámnak tejet, csak túrót, illetve joghurtot, de azt is csak bébijoghurtot.

2011. júl. 15. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!