Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam börén azt hittem...

Kisfiam börén azt hittem ekcéma van. Kiderült nem az, hanem gombás fertözés. Mitöl alakulhatott ki?

Figyelt kérdés

Az orvosunk konkrétat nem mondott.Azt mondta a krémtöl 1-2 héten belül el kell múljon.

Láttam nemrégen hasonló kérdést ahol is kiderült gombásodás.De nem találom.Nem tudja valaki hol a kérdés??


2010. okt. 28. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
fertőzés, bárhonnan elkaphatta. egy törülköző, levegő, használt ruha. kicsit legyengül valami miatt az immunrendszere és el is kapja. Vizes közegben jobban terjed.
2010. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megizzad, a hurkák hajlatokban attól szokott gombásodni, vsgy mert nincs teljesen szàrazra törölve a bőre.
2010. okt. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindég tidszta ruhában van,minden nap mosdatás.A lányomnál nem volt.....Most a fiamnál minden ki jön.Szájpenész,kiütés,most gomba......7 hónapos.
2010. okt. 28. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet mögötte tejcukor érzékenység is vagy esetleg magas cukor - bár ezek később szoktak problémát jelenteni és csak akkor kell rájuk gondolni, ha rendszeresen, sűrűn előjönnek
2010. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!