Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet büdi a kislányom...

Mitől lehet büdi a kislányom jobb füle? Tapasztalt vki már ilyet? ÉS miért hajtja jobbra a kis fejét-néha?

Figyelt kérdés

7 hós kislányomnak tegnap este vettem észre h kicsit büdike a jobb füle,belenéztem de igazán nem láttam semmit!A füle nem folyik,viszont ici pici vmi darabok vannak a fülébe amiket ki szoktunk pucolni,és mind a 2 fülében-ami szerintem normális-csak ez a büdiség!Ma meg észre vettem h állandóan jobbra hajtja a fejét,közelíti a vállához! mintha viszketne a füle!Mit tegyek?V ez lehet a fogzás jele is!Nem lázas,nem sír,csak picikét nyűgösebb de nem vészes!

Remélem minden rendben!


2009. ápr. 1. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szia nekünk is volt ilyen, nem tudtam mitől míg be nem néztem a füle mögé és ott volt kisebesedve neki kicsit, lehet hogy ez van nézz be oda is:-)
2009. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,megnéztem a füle tövében van egy kis seb,v nem is tudom,mintha ki lenne száradva,ilyen volt újszülött korában is,de nem az büdi-beleszagoltam a fülébe-MÁR elnézést:)
2009. ápr. 1. 13:21
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon félek...mi lehet ez?Mit tegyek?Ha be lenne gyulladva akkor láza is lenne,nem?Meg sírna?

És mitől fordítja abba sz irányba a fejét!

2009. ápr. 1. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is a füle mögött összegyűlnek az elhalt hámsejtek és egy idő után büdi lesz. A köldökénél is. Rendszeresen áttörlöm itt is ott is olajos vattával, de ha elfelejtem jelez a szag. Egyébként nem csak olaj, bármilyen kenőcs jó hozzá. Ha már kisebesedett, akkor Neogranormon.
2009. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elvinném fül orr gégészhez. Ő bele tud nézni rendesen a fülbe és meg tudja nézni mikroszkóppal is. Inkább mondja azt hogy nincs semmi baja mint késöbb derüljön ki valami komoly. A szag általában gennyet jelent. Nem akarlak megijeszteni, d evidd orvoshoz.
2009. ápr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fülgyulladás lehet, főleg mivel annak jele babáknál, hogy ferdén tartják a fejüket és büdös a fülük. Vidd dokihoz.
2009. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ok,elviszem akkor dokihoz....

És az nem lehet h esetleg a foga?

2009. ápr. 1. 13:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Beszéltema védőnővel..Ő azt mondta h tuti a foga v mivel járunk usziba lehet h egy kis víz maradt benne de majd kifolyik!A doki sjan délelőtt rndelt és most magánúton van nem tud jönni!
2009. ápr. 1. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!