Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka, aki valahonn...

Van olyan anyuka, aki valahonnan rendeli az ebédet és abból ad a babájának, aki már elmúlt egy éves?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok főzni és nem akarom, hogy a lányom kimaradjon a finomságokból miattam :(
2009. ápr. 1. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Én általános iskolában dolgoztam, és 15 hónapos korától onnan hordom az ebédet.

A lányom is azt eszi, mindent szeret, jól főznek és nem túl drága. Annyira nyüzsis gyerek, hogy nem tudnék tőle kétfogásos menüt főzni. Levesekben amúgy sem vagyok jó, pedig a lányom imádja a leveseket.

2009. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia

nálunk is előfordult.idáig semmi baja nem volt tőle.de csak 1 év után adtam neki.kapott már a főzelékekből,köretet is ki szoktam venni belőle,vagy pl paradicsomszószt,krumplival.nekünk bejött a rendelősdi-még a kitalálással is gondom van néha,nem hogy cipelni,megcsinálni,mosogatni.napi 500 ft.annyira nem gáz,inkább elviszem tornázni abban az időben.ez mindig friss-és változatos-legalábbis,ahol mi rendeljük.csak itt a nevét nem akarom irni

2009. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Második válaszoló, leírhatod a nevét :) nekem nagyon hasznos lenne, én 4 évig city foodtól, és fél évig gastroyaltól rendeltem. Előbbi nagyon bevált, mindig minden friss volt. Ti honnan?
2009. ápr. 1. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!