Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindennap furdetitek...

Ti mindennap furdetitek babatokat?

Figyelt kérdés
Mert en azt hallottam nem kell mindennap furdetni,csak nem tudom mit csinaljak.
2009. ápr. 1. 19:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
YES!!!
2009. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a furdes nem is azert fontos, mert olyan koszos lenne a kisbaba, hanem a minden napi rutin miatt, h kialakuljon naluk a napi rend. Igy tudja, h furdes utan hamarosan aludni kell. Meg aztan jo ilyen fiatalon hozzaszoktatni a minden napos tisztalkodashoz is.
2009. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap fürdetem, de azzal se ártasz, ha csak 2 naponta fürdik a babád, hiszen amíg pici, igazán nem lesz koszos. Amelyik nap nem fürdeted meg, törölgesd át nedves szivaccsal, mosdókesztyűvel a babát tetőtől talpig, főleg a hajlatokban.
2009. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, foleg ha majd már kimelegszik az ido mindenképp
2009. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mink mindennap fürösszük:):):)
2009. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap fürdünk, és fogunk is szerintem még sokáig.az esti rutin miatt is és a tisztálkodás miatt is.

7 hósak vagyunk.

2009. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szia,nálunk "kötelező" mert a kicsikém imád halacskázni!Anélkül nem is aludna el,ha van fürcsi,tudja hogy utána alvás lesz
2009. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is mindennap fürdetjük, mindannyian imádjuk ezt a napirendi pontot. Után éjjeli pizsi-rugit kap és tudja, hogy hamarosan alvás lesz.

Szerintem azért is fontos, mert a vízben a méhben lévő lebegést is szimuláljuk a fürdetés által és ez megnyugvással tölti el.

Én legalábbis éppen ezért nem használok fürdetési "segédeszközt", a karomban ringatom a vízben, simogatom és halkan beszélek is hozzá. Sokszor el is alszik közben.

Apa pedig csak mosolyog. :)

2009. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2009. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
fürdik a babó minden nap, ez természetes...
2009. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!