Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Törlőkendővel szabad a baba...

Törlőkendővel szabad a baba arcát is törölni vagy az csak a popsira jó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szabad persze, csak a szemét illetve a száját nem. Nagy melegben ha úton vagyunk és izzad én is ezzel törölgetem.
2011. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze szabad!

Nemárt neki.

Nálam mindíg van egy kis kiszerelésű,mert ha összemajszolják magukat utazás közben...azzal törlöm a pofijukat,kezüket....semmi baja nem lehet tőle,az illatosítottól sem!!!!

Nyugodtan használd:-)

2011. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van amelyikre rá is írják, hogy az egész testét át lehet törölni vele. Tehát nyugodtan töröld meg a pofiját is vele. Nagyon hasznos, ha nem otthon vagyunk, vagy nagyon gyors megoldás kell.
2011. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig viszek magammal, olyan kisebb kiszerelésűt, kezét, arcát törlöm neki, ha kell.
2011. júl. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért csak óvatosan, mert mi nagyon megjártuk a napokban! :( Én is használtam babám arcára néha, de most Johnson-t vettem, és lángvörös lett a kisfiam arca tőle, kb. egy óra múlva múlt el, pedig azonnal lemostam tiszta vízzel. Nagyon ijesztően nézett ki, hogy ahol érte a törlőkendő, ott piros volt, az arca többi része pedig normális színű. Szóval ezek szerint ez az ő arcbőrét allergizálja, pedig a popsijára jó!
2011. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak olyat használok a testére, amire rá is van rajzolva az az ikon. Neogranormonos, Dm-es, most Johnson-osban is vettem olyat.

(Mi dm-es test törlő szivacslapkákkal jártunk úgy, hogy vörösödtünk...)

Ha nem csípi ki, akkor persze.

2011. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most legutóbb az 1 Eurós boltban vettem a Hops márkájút. Azt hiszem 150 ft volt, 15 db-os. Antibakteriális, kézre-arcra lehet használni. Igaz az van ráírva, hogy 2 éves kor alatt nem ajánlják, de én a 16 hónapos lányomnál nem tapasztaltam szerencsére semmi gondot. Legfőképp a keze szokott mocskos lenni, arra pedig tökéletes. No azért ha kell természetesen az arcát is megtörlöm vele.
2011. júl. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig törlőkendővel törlöm meg a száját evés után, amióta hozzátáplálunk, szóval 5 hónapos kora óta.Papírtörlővel nem jön le, a szája sarka maszatos marad.Soha nem néztem a márkáját, vagy azt, hogy lehet .e vele törölni.Eszembe se jutott, hogy nem bírja a bőre.De szerencsére egyiktől sem pirosodott ki.Mindegyiket bírja.Sőt!A kezét is azzal törlöm meg, ha belenyúl a főzelékbe.Nem szabad ennyire túl aggódni a dolgot!Persze, ha pirosodott volna, én se kísérleteztem volna az arcával.De így, hogy minden törlőkendőt bír, így más.Most éppen 350 ft-os Mendixet használunk, egy eurós boltban vettem, ezzel sincs baja.
2011. júl. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zöld Huggiest használunk,és nagyon jó szoktam törölgetni az arcát is semmi baja
2011. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!