Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Nem hajlandó...

Mit tegyek? Nem hajlandó húshoz köretet, felvágotthoz, szalámihoz, virslihez kenyeret, kiflit enni 2 éves fiam. Csak magában mindent.

Figyelt kérdés
Pedig mutatjuk, látja hogy szoktuk, de hiába. És ráadásul rengeteget meg tudna enni a felvágottakból, ha hagynám.
2011. júl. 16. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szendvicset vagy kenyeret a virslihez sosem evett a most két éves kisfiam, csak magában eszi meg a dolgokat, mint nálatok. Nem bánom. Te miért??

A felvágotthoz adok neki paradicsomot, uborkát.


Vagy esetleg nagy ritkán (havonta egyszer) beleharap az én kenyerembe.


Viszont ha csak egy kiflit adok napközben a kezébe, azt szívesen elrágcsálja.

2011. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem engedtem meg neki, hogy így egyen. Vagy normálisan lehet enni, vagy sehogy. Megcsinálom a kenyeret neki, azt harapni kell, nem leenni a felvágottat. Ha nem hajlandó, nem eszik. Párszor próbálkozott csak, soha nem volt megengedve, mostmár tud rendesen enni.
2011. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mindent kenj kenyérre, kiflire, úgy kénytelen lesz megenni, ha belenyúl vedd el tőle, majd add vissza, hogy csak együtt eheti. Felvágottakat picire összelehet darabolni, belekeverni margarinba, vajkrémbe.
2011. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!