Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki bekészíti éjszakára...

Van aki bekészíti éjszakára csemetéjének a vizet az ágyába, hogy szolgálja ki magát, ha szomjas?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én nem, tulajdonképpen még eszembe sem jutott ilyesmi. Egyrészt nem biztos, hogy megtalálná a sötétben, másrészt meg nem tart semeddig inni adnom neki, ha megszomjazik. Persze, ettől még lehet jó dolog, ha tutira megtalálja, és nem igényli, hogy te is ott legyél, ha felébred, akkor szerintem simán jó dolog.:)
2011. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem, mert alszik rendesen éjjel anélkül is, hogy inna. De barátnőm így csinálja, beteszi az ágyába, és reggel már üres. :)
2011. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És mibe teszi oda a barátnőd? Cumisüvegből kifolyik szerintem.
2011. júl. 17. 23:06
 4/16 anonim ***** válasza:
en is beadtam neki a kis agyba ,a legkisebb lyuku szopot valasztottam hozza es nem foly ki. ki itta reggelre. megtalaljak ! hogy hogyan azt nem tudom de megtalaljak az tuti!
2011. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Cumisüvegbe teszi, asszem Tommee tippee márkájú, nem szokott kifolyni.
2011. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Én igen, 8,5 hónapos kora óta, ahogy ki tudta magát szolgálni nappal, éjjelre is beraktam az ágyába, mert rengetegszer felkeltett minket, hogy igyon pár korty vizet. Első éjszaka még nem találta meg, de a következő éjjel már nem keltett fel minket. Csöpögésmentes szilikon fejű csőrös pohárból ivott kisfiam sokáig, most már csöpögésmentes merev fejűből, és ugyanúgy szépen kiszolgálja magát, nekem nem kell felkelnem hozzá emiatt (21,5 hónapos)
2011. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igazán én a tápszerét szeretném majd valahogy betenni, vagy valamit tápszer helyett. 1,5 éves és még 2-szer is eszik, én meg kivagyok már a fáradtságtól. Talán a tejital eláll tovább, mint 2 óra, már ha meginná.
2011. júl. 17. 23:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is betsezem, Avent merev csőrű itató, nem folyik ki. Éjjel megtalálja, iszik, de nem vagyok annyira szerencsés, hogy erről csak reggel értesüljek, mert iszik, majd kimászik, és átjön hozzánk, itt viszont egyből visszaalszik. Igazából sztem fel sem ébred. Ezt abból gondolom, hogy egyszer wc-n voltam, amikor átjött, égett a villany a fürdőben, azt hiszem talán még mondtam is neki valamit, de mintha ott se lettem volna továbbment, be az ágyunkba és aludt. Olyan is volt, hogy nem raktam be, és éjjel csak a kis trappolását hallottam, majd az ivást. Kiment a nappaliba, és megtalálta. Csütörtökre virradóan elfelejtettem betenni, ő meg nem kelt fel, hanem addig szólítgatott, amíg oda nem mentem, de ez egyszeri eset volt (eddig). 27,5 hónapos
2011. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Na azt viszont nem ajánlom. A tejital sem áll el tovább, mint a tápszer, főleg nem ilyen meleg időben.
2011. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
16%
nyugodtan beteheted a tejet is. mig az enyem pici volt tejjel aludt el, kisparnaval alatamasztva az uveget. meg szinte meg se tudta fogni.szepen kiitta es aludt reggelig.
2011. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!