Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik rendeltek gyermekük első...

Akik rendeltek gyermekük első szülinapjára tortát, mennyit "engedtek"belőle enni a gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
olyan tortára gondolok,ami "rendes"torta,tehát nem tojásfehérje nélküli..stb,szóval ami nem kifejezetten gyerekeknek készült(nem formára),abból mennyit engedtetek enni belőle nekik?Mert mi is rendeltünk neki,és nem tudom mennyit engedhetek belőle adni neki?Gondolom olyan sokat úgysem eszik majd belőle,de nem szeretném ha bármi baja lenne tőle.
2011. júl. 18. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy közepes szeletet nyugodtan adhatsz neki! Én adnék másnap is ha marad! Lehet,hogy meg sem bírja enni!
2011. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amennyit akart, plusz marciőpán figurét is megette.

nem hiszem hogy 1 évesen a főzött csokitrtától bármi baj lenni, egyszer lehet etni kivételt.

Mind két gyreknél így volt.

Van aki már 7-8 hónpiosan dörmivel meg tejszelettel tömi a gyerekét:-((

2011. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő kapta belőle az első szeretet, nem evet sokat csak inkább szétkente :) Neki dobos tortája volt marcipánnal bevonva
2011. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 szeletnek kb. a felét ette meg. De abból is inkább a piskótát adtam neki.
2011. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor nyugodtan adhatok neki annyit amennyit kér majd?Mert anyumék rendelték meg neki,(nem tudtunk róla,meglepi)és egy "normál"figurás tortát csináltatott neki,de ugye elfelejtett szólni hogy úgy csinálják már hogy ne legyen benne pl tojás vagy fehérje,amiket nemigazán ehetne még,csak ezért kérdeztem,de akkor nyugodtan adom neki majd.
2011. júl. 18. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!