Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok? Elütötte az...

Hallottátok? Elütötte az anyuka saját gyermekét! Mégis hogy került oda felügyelet nélkül?!

Figyelt kérdés

az én kislányom is ennyi idős

beleborzongok ha rá gondolok !!!


ti tudjátok hogy történt az eset pontosan?!

köszi


2011. júl. 18. 20:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Tolatott és kiszaladt a kocsi mögé a kislány. Elég, ha az, aki vigyázott rá, pl nagymama, tesó, bárki, csak egy pillanatra nem figyelt oda, a tragédiák hamar bekövetkeznek.

Nem szabad ítélkezni, hálát kell adni a Jóistennek, hogy velünk ilyen nem történt meg.

2011. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Így van, ez nem egy csámcsognivaló téma, sjnálatos eset.
2011. júl. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

ki ítélkezett?.

csak kérdeztem hogy történt !

2011. júl. 18. 20:42
 4/16 A kérdező kommentje:

de nem is kell több válasz, köszönöm


pláne ilyen hangnemben és nem CSÁMCSOGOK A TÉMÁN !


de amúgy nem kellett volna válaszolni ha nem tetszik.

2011. júl. 18. 20:44
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Én annyira sajnálom szegényeket.Pár km-re van tőlünk a település.Borzasztó lehet szegény anyának,elég nagy baj ez és még meg is hurcolják érte.

Remélem nem lesz a kislánynak semmi baja!

2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ennyi idős, és én is pont ezen gondolkoztam, vajon hogy történhetett. De én is erre jutottam, valószínű más vigyázott a gyerekre a házban, egy pillanatra nem figyelt, és addig meglógott a gyerek.

Ez szerintem nem csámcsogás, de az ember jobb, ha más kárán tanul...reméljük, nem lesz semmi baja a kislánynak!

2011. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Hát nekem az első 2 mondatod pont úgy hangzott, mint mikor a Juli néni mondja a ház előtt a padon a Bözsi néninek, hogy - Hallod Bözsi? Há hogyan lehet illen felelőtlen ez a nő? -

De te tudod. Ha csak az érdekelt volna hogy történt, akkor azt kérdezed, és nem ezt....

2011. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

" Ez szerintem nem csámcsogás, de az ember jobb, ha más kárán tanul. "



köszönöm szépen :)

2011. júl. 18. 21:05
 9/16 anonim ***** válasza:
2011. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jézusom! Nekem valahogy ez a hir kimaradt...! Hát ez nagyon durva! Most legszivesebben kivenném a fiam a kiságyból és össze-vissza csókolgatnám!

Szegény anyuka mit élhet át!?

2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!