Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok? Elütötte az...

Hallottátok? Elütötte az anyuka saját gyermekét! Mégis hogy került oda felügyelet nélkül?!

Figyelt kérdés

az én kislányom is ennyi idős

beleborzongok ha rá gondolok !!!


ti tudjátok hogy történt az eset pontosan?!

köszi


2011. júl. 18. 20:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%
De ráérsz, hogy ilyenekkel foglalkozol. Sajnos bárkivel előfordulhat, egy pillanat alatt megvan a baj. És adj hálát Istennek, hogy te szuperanya vagy...
2011. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

már megint jön a kiosztás. a kérdező nem szuperanyuka csak talán arra kiváncsi ténylegesen mi történt, hogy ha úgy adódik ő ne kerüljön ilyen helyzetbe...azt mondják az okosok más kárából tanulnak.


egyébként én sem hallottam a hírt, igaz híradót sem néztem


remélem hamar felgyógyul a baba és anyuka is :/

2011. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom mind az anyukát mind a kicsit remélem hamar rendbe jönnek

és nem hiszem h meg kellene hurcolni a anyát ez miatt pont elég neki az amit most érez

2011. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
na ezért utálom ezt az oldalt, az ember kérdez valami, és olyanok hurrogják le,akiknek esetleg még gyerekük sincsen!
2011. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem magában a kérdésben igenis benne van az ítélkezés. "Mégis hogy került oda felügyelet nélkül"

Erre reagáltak sokan úgy, ahogy.

2011. júl. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
31%
Utolsónál a pont...
2011. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!