Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam négy hónapos, visszare...

Kisfiam négy hónapos, visszarendeltek csípőszűrésre, mert nem tartotta a fejét. Már tartja, de a státus enyhe, jobbra néző arc aszimmetria, a doktornő azt mondta, hogy esztétikai hiba. Nem értem, mert én nem látom rajta, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy a jobb oldala mindig egy kicsit elmarad a másik oldaltól, de ez nem felünő.

Gyógytornával ez fejleszthető.

2009. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én azt javaslom/ tapasztalat/ beszélj a dokinővel, hogy adjon egy beutalót dévény-tornára. nézze meg egy szakember, hogy nincs-e valami izomletapadása. Nálunk is volt ilyen, csak jobbra nézett. aztán elmentünk, kiderült, hogy izomletapadása van, nem csupán "esztétikai dolog". most már fordítja szépen a fejét, nincsen semmi gond. Nem is a csipővel, hanem a nyakával van gond amúgy. Én nagyon jónak tartom a tornát, sokat segít a mozgásában is! Ha gondolod, írj priviben nyugodtan, írok a tornával kapcsolatban, ha bármire kíváncsi vagy!
2009. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!