Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babák anyukáinak...

7 hónapos babák anyukáinak van kedvük csatlakozni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kéne csinálni egy fórumtopicot, az itt lévő anyukákból.
2011. ápr. 27. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szívesen csatlakozom.21-én töltötte be a 7. hónapot a lányom.
2011. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én is csatlakoznék, 30án lesz 7 honapos a fiam :)
2011. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó, várom még a többieket is!:)
2011. ápr. 27. 14:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 21-èn volt 7 hònapos a kisfiam. Szivesen csatlakoznèk èn is.
2011. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hello, az en lanyom 19.en volt 7 honapos
2011. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

elozo vagyok es ha mar ilyen sokan :)))) osszegyultunk, kinek mit csinal a babaja?

nalunk a gurulas a meno, kuszni probal, de csak hatrafele tolja magat, kutyazik 2 hete

nemnagyon van el senkivel csak apuka es en, mast csak messzirol szeret :P nehogy olbe vegyek

4 foga van, kb 8 kg es 72 cm, kislany

ejjel kb 2 3 szor ebred sajna, iszik, cumi es alszik tovabb

nappak 2szer alszik 1,5 orat

orulnek ha leirnatok ti is, jo babazast

2011. ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

sziasztok, enyém a 30. kisfiu Zalán. nagyn jol elvan másokkal, foleg a nagymamával.igaz sokat is vagyunk egyutt vele, és 3 honapos koráig egyutt is éltunk, ezért gondolom nagyon megszokta ot. volt rá alkalom h nála aludt mivel nekem dolgoznom kellett, és nagyon jol elvoltak. kb 6 hos kora ota kuszik, két hete felullt egyedul, de azota sem :) most probálkozik a mászással, valamikor sikerul is neki. a napkozbeni evéseket ugy ahogy kiváltottuk, a délelotti gyumolcs és az ebéd már csak gyumolcs és husi vagy leves az uzsonna viszont még tej, de néha adok neki délután is zoldséget vagy gyumolcsot. reggel 7kor kel akkor van reggeli (táp), 9 korul gyumolcs, délbe-fél 1kor ebéd, utánna fél 5korul ujabb kaja, és 8-fél 9 vacsi, ilyenkor alvás, a jobb napokon csak felnyoszorog és csak hajnali kettokor kér kaját, a rosszabb napokon viszont kb egy orát altatnom kell mig végul sikerul. éjjel nagyon sokszor megébred, kaja, tea, dudli, szeretgetés, simogatás stb. 3x alszik egy nap, délelott háromnegyedorát, ebéd után egy orát, és délután változo de általában ilyenkor is egy orát alszik csak.

kiváncsi vagyok másokra is, jo lenne beszélgetni :)

2011. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Az en kisfiam 24-en toltotte a 7 honapot. Diegonak hivjak, 8 kilo, 73 centi, van ket foga alul, es ketto felul, nagyon britalisan harap mindent, beleertve a konyvespolcot is :) Hason csuszva kuszik-maszik elorefele, hintazik, foleg zenere, mar felall dolgok mellett, de meg nem tul stabilan, es nem tud leulni allasbol :)

mondja, hogy bababababa meg gegegegege, es mindig vigyorog. Elvan mindenkivel, altalaban atalussza az ejszakat es delelott is alszik 3 orat, delutan meg meg kettot. Oltari nagy mazlink van vele, egyedul is eljatszik, rengeteg idom van mellette .

2011. ápr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Az én lányom is fél az idegenektől, most ilyen időszaka van.Kézben csak nálam és az apjánál van el, mindenki másnál üvölt.Ő ilyen kislány, nem szereti, ha kézről kézre adják, és kész.Egyébként az első 2-3 percben pityereg, ha jön hozzánk valaki, aztán megnézi magának, megbarátkozik vele, és utána már semmi gond nincs.Ő még nem kúszik, nem mászik.Születése óta sír, ha a hasán van.Naponta többször a hasára fordítom néhány percre.Ilyenkor nyomja fel a fenekét, tegnap már hernyózott is, de ez még nem az igazi.Háton fekve viszont löki magát hátrafelé, és magasra emeli a popsiját.A babakocsiban emeli fejét, hátát ülés felé.Ha az ölemben van, lehajol,és megfogja a bokáját.Rengeteget gagyog, kacag, vigyorog, sikítozik.Kedvence a: hááááágááááááá:))

Lábát megfogja, és a szájába veszi. Minden irányban gurul, gurulva közelít meg mindent egyelőre.

2011. ápr. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hamarosan nyitom a fórumot, csak ma elég zaklatott napunk van, mert Vince, a kisfiam nagyon náthás, nő a foga és még dokinénihez is el kell jutni, mert köhög is...

Amúgy megnyugtattatok ezzel a kúszás-mászás dologgal.. nálunk is még csak kúszik, de már mindenki kérdezi, hogy miért nem ül még stb.

Fogacska egy van, és most jön lenn és fönn is.. éjjel fél óránként ébred, plusz a nátha miatt is.

Reggel: tápi, de. gyömölcs (vagy amikor felébred), aztán táp f2 körül, f5-kor főzelék husival, fél 8 körül táp és este 10-kor kap tejpépet táppal vegyítve (a tejpéptől önmagában hasmenése van, viszont anélkül hamar megéhezik).

Ő rikoltoz, de nem beszélget.

9 kiló, 65 cm.

Nálunk mindenkire mosolyog, kacag, legjobban az apa a kiszemelt, akinek jár a hangos, vidám nevetés.

Én meg vagyok az, akinek jár a hiszi, mert tudja, hogy én úgyis felveszem, járkálok vele, szóval "elkényeztetem":):):)

Amúgy nyugis baba eléggé, éjjel ha nincs épp fog vagy náthakórság, akkor jól alszik, de az utóbbi időben valami mindig van.

2011. ápr. 28. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!