Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rácsos ágy nélkül felnevelni?

Rácsos ágy nélkül felnevelni?

Figyelt kérdés

Van, aki kitudta küszöbölni, hogy a rácsos ágyat használja a baba?

Velünk alszik kb. fél éves koráig, majd ágyunk mellett lenne egy körbetámlás (leesésgátlós) saját kis gyerekágya, szükség esetére járóka.


2011. júl. 20. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
ebben az esetben simán. akár járókában is lehet altatni, ha mégis úgy alakul
2011. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem altatnám köztünk. Ha már van járóka, nem feltétlen kell a kiságy, ugyanaz a funkciója, tud benne aludni pár napos korától.
2011. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiságy nélkül is megoldható,hogy biztonságban legyen a gyerkőc.
2011. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan van/volt kiságyunk, de az első gyermek alig használta, mivel köztünk aludt, a második pedig, most hogy egy éves gondolkodom, hogy már le lehetne cserélni egy támlás ágyra. Ha szépen kinyújtózik és álmában elkezdi felnyomni magát nagyon hamar koppan a feje a rácsokban, hiába van ott rácsvédő, meg nekem is nehezebb betenni már őt. Szépen megtanítottuk lemászni hátrafelé az ágyról, szóval egy kiságynak nem túl sok a kifutási ideje, szerintem meg lehet oldani nélküle is!
2011. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, van kiságyunk , de 3 gyerek közül egyik sem használta. Mig picik voltak köztünk aludtak, utána meg kaptak saját ágyat amit összetoltunk a miénkkel. Ez most is igy van az 1 éves fiammal. :)
2011. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy a nagyobb tesó kiköltözik a rácsosból és nagy ágyon alszik tovább. De nem akarta. Így a kicsi került a nagyágyba. Most 3 hónapos, elkezdett forgolódni és én nagyon félek, hogy leesik. Így inkább beszereztetek Apával egy rácsos ágyat. Amúgy van leesésgátló rajta, de van egy rész, ahol ugye közlekedni lehet be és ki, na ott simán kiforoghat. És ha majd felhúzza magát a rácson ülésbe, állásba úgyszintén esés lehet belőle. Nekem a legnagyobbik 2,5 éves volt mikor lecseréltük az ágyát, viszont egy éves alig múlt, mikor kivettünk belőle rácsokat, és szabadon közlekedhetett már. A középső szeptemberben lesz 2 éves, de ő még nem érett erre.
2011. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehet oldani. Első hetekre, hónapokra pl nagyon praktikus a mózes kosár. Kisebb, szűkebb, ezért jobban érzi magát benne a baba. Barátnőméknél láttam, nekik nagyon bevált. szerintem a 3. gyereknél kipróbáljuk :)


nekem a nagyobbikommal bejött a rácsos ágy, a kicsivel viszont nem. Délután még alszik benne, de éjszaka problémás, főleg, hogy pár hónapja ki is tud mászni belőle (pedig csak 1,5 éves, és legalul van a matrac... Úgy mászik, mint egy kismajom :D) Szóval csere lesz gyorsan, csak még nem tudom milyen ágyra :S

2011. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!