Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Özvegyen hogy lehet felnevelni...

Özvegyen hogy lehet felnevelni egy kisbabát?

Figyelt kérdés
A kisfiúnk 3 hónapos 3 hetes volt, mikor párom elhunyt. Azóta a kicsi majdnem 9 hónapos. De nagyon nehezen bírom, bár áldott jó gyerek, a fájdalom is nagy. Nem tudom mi lesz velünk. Átmenetileg a szüleimnél lakunk, korábban a párommal közös albérletbenlaktunk.
2010. dec. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is részvétem !Tudom hogy nehéz de muszáj a babáért mindent.Mindenképpen szedd össze magad és próbálj boldogulni.
2010. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Próbáldd magad lekötni! Barátnő akivel eljársz sétálni meg a babával, vagy bemehettek a városba csavarogni, olvass könyvet, tanulj meg varrni, valamivel kösd le magad!

2 évesen ha beadod a gyereket bölcsibe, vissza mehetsz dolgozni, anyagilag is jobb lenne, az lekötne, meglenne a mindennapi program, emberek között lennél, tudnál kiel beszélgetni, lekötné a gondolataodat a munka!

Tudom hogy most még korai, de majd ismerkedhetsz is!

2010. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. ha alszik, horgolok, kézimunkázni szoktam. a szívem szakadna meg bölcsibe adni. a barátnőm egésznap dolgozik :( az ismerkedésről annyit, hogy szószerint undorodom a gondolatától is, hogy én más férfival legyek.
2010. dec. 19. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!Biztosan nagyon nehéz lehet és lesz,én el sem tudom képzelni mi lenne ha nem lenne a férjem...tudod hogy azt mondják az idő oldja meg.Még nagyon friss az élmény így egyenlőre tényleg csak a figyelemelterelés maradhat neked,bár erre nem biztos hogy az az időtöltés a legjobb ami közben gondolkozni és emlékezni lehet...Reméljük a kisfiad kárpótol a párod hiányáért ha nem is teljesen.Kitartást és erőt kívánok neked és köszönöm,hogy felnyitod mások és az én szememet arra a történeteddel,hogy mi a fontos az életben.21 hós anyuka
2010. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia van itt egy anyuka, aki hat hetes terhes volt, mikor elvesztette a párját autóbalesetben. Jó lenne, ha olvasná a kérdésedet, mert tudnátok egymást támogatni lelkileg szerintem.

Őszinte részvétem!

2010. dec. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem irigylem az anyukát. az én párom legalább láthatta a kisfiát, és imádta, ahogy a fiam is őt. az én párom reggel mikor felkelt, már nem tudott bejönni a szobába a gyerekhez, visszafordult, mert rosszul lett és szívrohamban elhunyt.

más, özvegyen maradt anyuka barátkozásától nem zárkóznék el.

2010. dec. 20. 10:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem, és sok erőt és kitarátst kívánok Nektek!!!Tudom hogy Neked ez most nem vígasz, de ezeket a fájdalmakat csak az idő fogja meggyógyítani.A védőnőnk is hamar lett özvegy, fiatalon halt meg a férje rákban, ott is kicsi volt még a fiuk.De idővel megismerkedett a jelenlegi férjével, és azóta született közös gyermekük is.Persze tudom hogy benned még hatalmas a gyász, érthető, ez ellen nem lehet mit tenni, és nem is kell, ez része a halál feldolgozásának.Idő, idő, idő.Mikor Édesapámat elveszítettük, hónapokig fájt a lelkem, majd egyre kevésbé, bár így hat év távlatából is könnybe lábad a szemem ha Rá gondolok, és hiányzik.Nehéz, de sok erőt kívánok Nektek!
2010. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én özvegyen maradtam egy 1éves fiúval,33hetes terhesen..férjem motorbalesetben hunyt el augusztusban...hát nagyon kemény..bár a két gyerkőc annyira lefoglalja az embert!!És annyi erőt adnak!!!jó lenne tartani a kapcsolatot,ha gondolod..zsagi0503@freemail.hu
2011. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!