Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen lehet használni...

Mennyi idősen lehet használni a gyerek ülést autoba?

Figyelt kérdés
(8honapos a babám,már tud állni,ülni.)
2009. ápr. 3. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
1 napos kortól. Természetesen attól függ melyiket. mindíg a gyerek súlyának, később magasságának megfelelő gyerekülést kell használni.
2009. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt gyerekülésetek, akkor sehová nem vittétek a gyereket autóval?
2009. ápr. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én babám 9hós most veszünk, mert kinőtte a mozeskosarat és mert már tud ülni. De ezt szülő válogatja.
2009. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Babahordozóba volt eddig!csak már kicsit kilog a lábacskája is,de gyerek ülésbe rendesen ülnie kell,azért féltem használni!
2009. ápr. 3. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
A gyerekülések háttámlája is fokozatokban állítható. Tehát először nem függőlegesen kell ülnie.
2009. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt egy példának, ez akár fekvőhelyzetbe is állítható. (nem válogattam, ez volt az első amit megtalált a google)

[link]

2009. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem elég pici volt a babám, de mi kb. 6 hónaposan kinőttük a babahordót, nekünk azóta van ilyen autósülésben:

[link]


A soroksári úton a baby outletben vettük 10eFt-ért, 5 pontban dönthető, szóval eleinte majdnem ugyanúgy feküdt-ült benne, mint a babahordozóban. De ha már önállóan tud ülni (vagyis nem megtámasztva), akkor pár alkalom alatt fokozatosan felültetheted az ülést.

2009. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én most vettem egy 9-25 kg ig való hat pontban dönthető ülést.A 6. pontban szinte olyan mint a hordozóban feküdne.5 hós múlt a lányom,az újjadba kapaszkodva már megül egy pár percig.Lassan mi is kinőjjük a hordozót,de nem súlyban,hanem hosszban.Mi a kettőt használjuk még együtt.Ha vásároni megyünk,hordóval megyünk,ha nem, és viszünk babakocsit akkor az üléssel.Szerintem így lesz még 1-2 hónapig.
2009. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!