Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni az...

Hogyan tudnám leszoktatni az éjszakai szopizásról?

Figyelt kérdés
8 hónapos elég jó súlyban lévő babám szerintem már csak megszokásból ébred éjszakánként, cicizik egy kicsit és alszik,mint a bunda. Hogyan tudnám leszoktatni róla, nektek hogyan és mikor sikerült???
2011. júl. 21. 14:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk apa átvette az éjszakát amikor már három negyed óránként kelt enni/cumizni a cicin. 3-4 nap alatt javult a helyzet.
2011. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Bocs csak annyi hogy akkor mi a napközbeni szopizást is elhagytuk a tesó miatt, de egy próbát megér.
2011. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is az vált be, hogy apa altatta vissza. Ha én mentem akkor feltétlenül cici kellett neki, addig nem nyugodott. Mondjuk nekünk 4 hónapos korától átaludta az éjszakát, aztán 7 hónaposan kezdett újra kelni és egyre többször. Aztán kipróbáltuk, hogy mindketten felkelünk, de csak apja megy be hozzá, kb 3 perc alatt vissza aludt és napról napra kevesebbszer kelt. Most 90%-ban átalussza az éjszakát, néha-néha egyszer felkel éjszaka, de pár perc alatt visszaalszik apa széles vállán :) Mondjuk úgy néz ki, hogy most kezd jönni az első foga 8 hónaposan :) Nappal ugyanúgy cicizik kb 4x
2011. júl. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!