Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen"alvókája" (alvós...

Milyen"alvókája" (alvós játéka) van a gyermekednek? (Ha tudsz linkelni is képet, vagy boltot ahol meg lehet venni, azt külön köszönöm! ) Hogy szokott vagy szoktattátok rá?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne,ha az én babámnak is lenne valami ilyesmije.10 hónapos.A textil pelus,és egy Tescoban vásárolt bohóc fejjel ellátott kis alvó kendő nem vált be:(.
2011. júl. 21. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk egy párna lett az alvós cucc, egy lapos gyerekpárna. Hogy miért pont az, nem tudom, de az összes, az ágyában lévő tárgy közül ez tetszett meg neki.

Igazad van, szuper, ha van a gyerekeknek valami, amihez kötődnem, ez meg is nyugtatja őket. Nem tudom, milyen a tescós alvókendő, de talán próbálj meg mindenféle puha, és könnyen tisztítható kendőt/tárgyak betenni köré az ágyba, hátha az egyik tapintása megtetszik neki. Én plüssálattal nem próbálkoznék, azokat nehéz tisztán tartani.

2011. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én varrtam neki, két ugyanolyan van. Fél éves kora óta azzal alszik azt szopizza, rágja, pedig már 2,5 éves múlt. Képet nem rakok, mert már úgy néz ki.... hiába mosom. Tiszta, de mintha a kutya szétrágta volna...
2011. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom 16 hós, van neki 4 db plüss állatkája ezek vannak az ágyában: micimackó, elefánt, bagoly, malacka

Nem fogdossa őket, csak ott kell lenniük az ágyban.

Úgy alszik el, hogy 1 cumi a szájában és 1 cumit pedig a kezével morzsolgat.

2011. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy az ilyen alvós játékot nem te választod, hanem a gyerek.

Persze adhatsz neki ezt-azt, de nem biztos, hogy elfogadja.

Mi sem tudatosan adtuk a kezébe egyiknek sem, de idővel mind a kettő "választott" magának.

A lányomnak egy babás kispléd (a cimke kimondottan fontos neki rajta:)), a fiamnak pedig egy plüss zenélő játék, annak is a két pántlikája, azt morzsolgatja elalvás közben.

2011. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
enyém mindig ellopta a kispárnámat. 10 hónapos volt mikor meguntam és betettem a kiságyába. azóta is csak az, kimosni se tudom, még vizesen ellopja és a szájába gyűri a sarkát úgy járkál vele nappal :D
2011. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!Aranyosak vagytok!Akkor kísérletezünk tovább:).
2011. júl. 21. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is vettem pihe puha alvós cuccokat, egyiket sem használta alváshoz. Majd 10 hónapos volt, amikor tesóm beállított egy tigrissel, olyan 30 centissel. el se engedte azóta, cimkét folyton újra kell varrnom, mert az a lényeg. Már jópárat lerágott róla.

Aztán jött a kistesó, ő az első macikát, tescósat magához ölelte és ragaszkodik hozzá, nem tud aludni nélküle. Szóval nem hiába vettem az alvós macikat, csak hát várni kellett rá pár évet, hogy valaki értékelje :)

2011. júl. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bea24 ***** válasza:
Szia! Kislányom 2 éves és születése óta egy ikeás fabler béka alvókája van, nagyon szereti, egy pótot is kellett venni, tarcsiba. A kisfiam 1 éves, neki születése óta egy ugyanolyan ikeás fabler nyuszija van. Nagyon szeretik, úgy kell elvarázsolnom, hogy tudjam mosni. :)
2011. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak macija van.Ajándékba kapta 3 hónapos korában,Azóta már három van belőle,mert mindenhová viszi így gyakran mosom őket.

Vidd el a babádat a C&A-ba ott sok fajta alvós cucc van,hátha választ magának valamit.

2011. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!