Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy el legyen...

Mit tegyek hogy el legyen kicsit egyedül is az ágyban? Vagy bárhol?

Figyelt kérdés
velem eljátszik,de ha én nem vagyok akkor semmi nem érdekli.vmi ötlet?7hós
2009. ápr. 3. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyás korszak, ez ilyen. Majd elmúlik, nagyon nem tudsz tenni vele semmit.

Ha tudod, inkább vidd magaddal bébikompban, járókában, hogy lásson, és ha elmész, mond neki, hogy elmegyek, mindjárt jövök, ha megjössz, mondd neki, látod, itt vagyok. És mindig beszélj hozzá, ha nem lát, akkor is.

2009. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is 7 hós és most éljük a nagyon anyás korszakunkat, még wc-re is viszem magammal.Ha egy pillanara nem lát hisztériás rohamot kap, még akkor is ha az apjával van!

Tedd járókába, etetőszékbe, tegyél elé rengeteg játékot és foglalja le magát!Először biztos nehéz lesz mert könyörög sír, ami ugye csak hiszti, de ha mindig fel van kapkodva megszokja és veszik az egész!Hagyd hisztizni előbb utóbb megunja!!!Ha most nem szokik le arról hogy csak veled lehet játszani akkor nem találja fel magát!!!KITARTÁS, te fogsz nyerni!!!!

2009. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!