Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2-es tápszert lehet sűrűbbre...

A 2-es tápszert lehet sűrűbbre keverni úgy hogy kanállal is odalehessen adni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, rá is van írva!
2009. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.De ha kanalazni akarsz neki,akkor adjál neki tejpépet,azt lehet gyümivel és ugyanolyan teljes értékű mint a tápszer,naggyából ugyanazt tartalmazza.
2009. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hígabban odalehet adni csűröspohárból?
2009. ápr. 3. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
a keverési arányokon nem szabad változtatni. ha híg, akkor nem táplál, ha sűrű, akkor nagyon fog fájni a hasa. ha ennyivel megússza. ha véletlenül tesz az ember 1 kanállal többet, egyszeri alkalommal, akkor az nem okoz még túl nagy gondot, de nem szabad az arányokon változtatni.
2009. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
inkább tejpépet adj neki, ha kanalaztok! igazából szerintem nem kell hígabbra csinálnod azért, hogy pohárból add neki, azon szépen át fog folyni úgy, ahogy az arány elő van írva.
2009. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!