Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hós körüli babák anyukái!...

20 hós körüli babák anyukái! Hogy álltok a szoba tisztasággal?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem álltunk, csak 27 hónaposan kett az, múlt hónapban, akkor viszont pár nap alatt.
2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy!Viccelsz?:DDD A jövő hónap elején lesz 20 hós.a fiam,de még meg sem próbáltam:(Egyszerűen éretlen még rá az én drágám!Szerintem 2 éves kora körül próbálom csak meg!
2011. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én is szívesen várnék 2 éves koráig,de az novemberben lesz és mindenki azt mondja,hogy télen nagyon nehéz a sok ruha miatt.Egyébként próbálkozunk,nem sok sikerrel,de nem erőltetem.
2011. júl. 21. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Igen igazad van!Valóban azt mondják,hogy nyáron jobb elkezdeni,de ha még éretlen hozzá....hiába van nyár.Az én fiam decemberben lesz 2 éves,de akkor sem kezdem el most,mert nincs értelme.

második voltam.

2011. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom 16 hós kora óta nappalra szobatiszta. 2 hét alatt lett az.
2011. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És honnan lehet tudni,hogy éretlen rá? Néha sikerül belepisilni a bilibe,de nem szól.
2011. júl. 21. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Ezt nem fogod tudni erőltetni, és nem is szabad. Akkor érett, ha tud szólni valahogy, ha jelzi, hogy kell neki, illetve ha vissza tudja tartani. Az, hogy néha éppen oda sikerül neki, amikor te ráülteted, az nem szobatisztaság. Az csak véletlen, és nem tudatos.

22 hónapos lesz kisfiam, és sehogy nem állunk vele. Ha bugyit adok rá pelus helyett, abba megy minden, pisi-kaki egyaránt. Ha nem adok rá semmit, akkor visszatartja a pisit egy ideig, majd ahol éppen nagyon kell már neki, ott csurgat. Viszont kaki után általában szól, hogy cseréljünk pelust. Kétszer már sikerült vécébe pisilnie, de az véletlen volt. Ha én kérem, hogy üljön rá, pisiljen, akkor látszik, hogy nyom, erőlködik, majd közli, hogy NEM MEGY. :)

Én a bölcsitől várom a megoldást, ott csak fog menni majd a többiek után..

2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Az én kisfiam 22 hónapos.Most próbálkozunk.Itthon bugyiban van és én kérdezgetem többször,hogy pisi lesz e,nem e kell.Néha mondja,de van,hogy letagadja.Mondom,hogy gyere üljünk c.-re,akkor jön és pisil is.Szólni viszont nem szól még magától.Erőltetni nem szabad,akkor inkább késöbb legyen szobatiszta.Minden gyerek más.Próbálkozhatsz azért te is,hogy többször ráülteted,persze ha nem tiltakozik.Sok sikert :)
2011. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

tényleg nem szabad erőltetni!!


a lányom januári tehát télen amikor betöltötte a kettőt én se foglalkoztam vele de nem is volt még érett rá!most már viszont sokszor ráül a bilire,vagy wc-re.van amikor maga kéri a bilit.de még sokszor a szőnyegre megy.viszont amikor odapisil a a szőnyegre közli.akkor is szól ha apelusba pisil hogy bepisilt.


szóval ő már kezdi érteni a dolgot.szerintem az éven már biztos sikerül neki leszokni a pelusról.


te se aggódj van olyan gyerek akinek hetek alatt sikerül van olyan akinek több idő kell.


mindenki másban ügyes.az enyém abban ügyes hogy már folyékonyan beszél több hónapja.



24N

2011. júl. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
22 hónapos lányom nappalra már nem használunk bilt .. látom ha kell neki pisilni szólok hoigy biilizzünk mondja hohgy jó jön..visszatartj aha kell még akakit is.. este is volt pelusa szárazon vettem ki..
2011. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!