Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli -nagyon -rossz...

1 év körüli -nagyon -rossz étvágyú babátok mit eszik egész nap és mennyit?

Figyelt kérdés

Mindig is rossz evő volt a drágám de soxor az "őrületbe" kerget ezzel a nem evéssel,ráadásul szinte sosem éhes..

Nálatok hogyan néz ki egy nap rossz étvágyú csemetéitekkel?


2011. júl. 21. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nagyon átérzem a helyzetedet!a kislányom 2 és fél éves és szintén iszonyatosan rossz evő.vannak jobb napjai,de nem túl gyakoriak. 10 és fél kilo.fogyni igaz nem fogy de nagyon kicsi a súlya.igaz nem olyan nagyon vékony.


pedig édességet se eszik annyit mert kiderült hogy tejfehérje érzékeny tehát nagyon.nagyon leszűkült a fogyasztható dolgok sora.


nem tudok neked tanácsot adni mert én is annyi mindent kipróbáltam de semmi se jó.adtam neki étvágyjavítót de egyébként is székrekedéses attól meg még inkább az lett.próbáltam játékosan.vagy a kutyának dobunk egy falatot és akkor ő is egy falatot stb........


de ha rájösz valami jó megoldásra légy szíves oszd meg velem is.írhatsz privit is .ha nekem is lesz jó ötletemén is írok neked.



24N

2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már annyi mindent kipróbáltam de senkinek nem kívánom,hogy lenne mit enni és semmi nem jó.A babapiskótát a korpovitot a zabfalatokat megrágja nagy örömmel és aztán kiköpdösi.A túró rudit szintén minden "gyerekbe valót" visszautasít.Főziből 1 dl-t eszik...
2011. júl. 21. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok!


nekem mondott....néha sírok mert nem tudom elhinni hogy nem éhes.de egyszerűen nem tudom ráerőltetni.

azt is próbáltam hogy 20-30 perc után elvettem előle az ételt hátha következőm evésnél éhes lesz,de nem jött be.


illetve ha 1-2 módszer ami bevált az is csak időlegesen.

most is napok óta alig eszik teljesen belebolondulok már...

nem kívánom ezt senkinek!


24N

2011. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám. 15 hónapos a lányom, de nagyon keveset eszik. Már retegek ha étkezési idő következik. Reggel és este a tápszer simán lemegy, de a kanalas ételeket nem szereti nagyon. Ha olyan étel van amit a kezébe vehet azt jobban eszi. Az uborkát nagyon szereti. Csak az megnyugvást, hogy a 12 éves fiam pontosan ilyen volt és most egy szép nagy kamasz lett.

Neked mekkora a súlya?

2011. júl. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves első,nem tudok neked privit írni.Ti voltatok valamilyen kivizsgáláson?Most 8600 gr 77cm.
2011. júl. 22. 08:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én teljesen tudom mit érzel!!!

Gondolhatod hogy nekem milyen evő a fiam ha 20 hónapos és 8150 gr. szintén 77 cm.Eleve nem nagy,kicsi is volt a súlya születéskor is.Mi már 2 gasztros orvost is megjártunk és allergia vizsgálaton is voltunk.Minden tök jó.Nekem szó szerint falatokon él a gyerek.Van amikor úgy felhúzom magam hogy legszívesebben "szét vágnám" érte.És állandóan megkapom a házidokinktól hogy ez egy fél éves gyerek súlya.De mit csináljak vele ha nem eszik?Meg tömni nem tömhetem mint egy kacsát.De lehet hogy az öcsi is örökölt belőle,bár még kieszi 6 hónaposan,de nem tudom mi lesz később.Ő most 6500 gr. 69 cm.Nekem is írhatsz privit ha kérdésed van vagy esetleg szimplán beszélgetni akarsz.Átérzem a problémád!!!

2011. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi nektek az együttérzést.Szó szerint görcsben van a gyomrom már emiatt,minden evés előtt reménykedem,aztán kiakadok mert alig evett.pont amiatt,hogy imádom és hiába adom/adnám meg neki a legjobbat mindenből(gyümi főzi gabona stb..)nem partner ebben a dologban és még megmagyarázni sem tudom neki miért lenne fontos,hogy egyen...Gondolom ti is valahogy így éreztek.Ja,Ő meg ráadásul aránylag nagy súllyal született.
2011. júl. 22. 11:33
 8/12 anonim ***** válasza:

első vagyok


voltunk a gasztron mert gondjai vannak a kakálással.ott derült ki hogy tejfehérje és tojás érzékeny.és ha ez nem volna elég akkor még a májfunkciója is magas.az csak jövőhéten derül ki hogy mi állhat a háttérben akkor lesz meg a vér eredménye.de a gyerekorvos azt mondta hogy a magas májfunkcio miatt lehet rossz étvágya.de nem biztos.



ez persze nem azt jelenti hogy a gyerkőcödnek bármi baja volna.mint ahogy írta egy anyuka hogy voltak kivizsgáláson és az övének semmi baja.


de szerintem ha elviszed dokihoz azzal nem árthatsz.legalább megbizonyosodsz róla hogy egészséges a kicsid.

2011. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltunk vérvételen, enyhe vérszegénységet állapítottak meg a vas érték jó lett.Az egyik májfunkció magasabb lett a határértéknél de nem mondtak rá semmit.Nektek milyenek lettek a májfunkció értékek?
2011. júl. 22. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:

első vagyok


nekünk a GPT 46 kicsit magasabb csak mert max 40 lehet.de a GOT 119 ez viszont a 3szorosa mert max 40 lehet ez is.


majd kedden megyünk vissza a gasztróra mert tenyésztették a vérét hi miért magas a májfunkció.remélem megoldható a dolog mert nagyon ideges vagyok miatta.


nektek mennyi lett az érték?

2011. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!