Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli -nagyon -rossz...

1 év körüli -nagyon -rossz étvágyú babátok mit eszik egész nap és mennyit?

Figyelt kérdés

Mindig is rossz evő volt a drágám de soxor az "őrületbe" kerget ezzel a nem evéssel,ráadásul szinte sosem éhes..

Nálatok hogyan néz ki egy nap rossz étvágyú csemetéitekkel?


2011. júl. 21. 21:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
meg kell keresnem az eredményt azt hiszem 70 lett de nem tudom a got vagy a gpt holnap megírom.Csajok leírnátok általában miket eszik egy nap és mennyit a manótok?
2011. júl. 22. 22:18
 12/12 anonim ***** válasza:

szia !az első vagyok.


igaz az enyém már nagy manó mert két és fél éves de szerintem már ezt írtam.


reggeli vagy nem eszik semmit vagy csak keveset.kis szalonna,pici vajas vagy lekváros kenyér vagy sütemény amit én sütök neki (az allergiája miatt)


ebédre ami főtt ételt főzök de általában nem viszi túlzásba.a kedvencek a borsós nokedli,gombát,zöldbabot,derelyét,nudlit,fasírtot.ha nagyon van étvágya akkor jó sokat eszik de mint írtam ez nem gyakori.


délután vagy gyümölcs de ezekért sincs oda (de azért muszáj neki legalább egy picit) vagy sütemény,pár szem gumicukor meg ilyenek.de nem viszünk túlzásba semmit mert akkor nem eszik este.


vacsorára ugyanaz amit délbe evett általában de van amikor virsli,párizsi vagy valami más a vacsi.és még vacsi után jöhet egy kis süti.


amikor nem akar enni nagyon-nagyon semmit olyankor délbe meg este is többfélét szoktam neki kínálni hátha valami megeszik vagy legalább bele-bele piszkál.

2011. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!