Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát csináljak a...

Milyen tortát csináljak a kisfiam 1 éves szülinapjára? Ti hogyan ünnepeltétek?

Figyelt kérdés
Ajándék ötleteknek is nagyon örülnék!
2009. ápr. 3. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Meglepő amit irni fogok,olyant csinálsz amilyent szeretnél,de csak a vendégeknek.Neki ne adj,sajna az én fiam a tejszinre alergiás pedig csak megnyalta.Cukrázdait ne adj,de áll.2 évesig nem ehet tejszint.A lányom 1 éves most, nem kostolta a tortáját,nem maradt le semmiröl.5 nap,nincs kiütés.
2009. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
kismamablog.hu oldalon van babaszakácskönyv, amiben vannak szülinapi torta receptek. Külön tej-vagy lisztallergiásoknak is.
2009. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyum túrotortát hozott, a másik mamáék gyumolcstortát. Pár falatot kostoltattam volna, de fanyalgott és nem kérte a fiam. Piskotát, túrot, mindenféle gyumolcsot eszik, ha egy kis krém is kerul a pocijába, szerintem nagy bajt nem csinálhat már ebben a korban. Persze, csokitortát, mogyorós vagy dióstortát nem kostoltattam volna:)
2009. ápr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!