Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha ilyen hűvös, erősen...

Baj, ha ilyen hűvös, erősen szeles időben nem megyek sétálni 3 hetes babámmal? Baj, ha kimarad egy nap?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtünk sétálni menni. A hőség miatt leginkább a kora délelőtti órákban. Gondolom a séta is fontos a napirendjéhez, de nem szívesen indulok el ilyen időben.

Ti mindennap viszitek a kicsi(ke)t sétálni? És ugyanabban az időben?


2011. júl. 22. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én novemberben fogok szülni, és ha rossz idő lesz, ha fagy ha szeles menni kell és ugyanabban az időben, mert a nagyobbat oviba kell kísérni, és érte kell menni.

Ilyenkor nyáron nem hiszem hogy felöltöztetve betakarva ártana neki ez az időjárás, de ha nem akarod egy-egy nap ne vidd ki. Baja attól se lesz, de ha kiviszed attól se.

2011. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amikor viharos szél fújt nem mentünk anno. Nálunk most nincs nagy szél, ebben az időben kimennék még egy ilyen idős babával is. Még fekszik, a babakocsi védi amúgy is a kis arcát.


Egyébként törekedtem rá, hogy kb mindig ugyanakkor menjünk ki, de ha pl. az időjárás úgy hozta, akkor nem délelőtt, hanem délután mentünk ki.

2011. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én rá szoktam tenni az esővédőt úgy nem éri a szél.
2011. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Én esős szeles időben nem vinném le a picit ha nem muszáj.Nem lesz tőle semmi baja ha egy-két napot kihagy.Levegőzés gyanánt öltöztesd fel és nyisd ki rá az ablakot a szobájában.Én a 4 hónapos babámat sem viszem le ilyen időben,igaz nekem még másik kettőt kellene magammal vinni és őket már nem tudnám babakocsival megvédeni.És sajna nem sikerül mindig ugyanabban az időben lemenni sétálni mert a nagyoknak is vannak igényeik és dolgaik amihez bizony a kicsinek is alkalmazkodni kell időnként.
2011. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És ti hogy viszitek?

Evés után, amikor már elaludt??

Vagy még ébren van a kicsi?

2011. júl. 22. 09:43
 6/7 TKI Ibolya ***** válasza:
Evés után és még ébren szokott lenni.
2011. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem viszem minden nap (5 hónapos) semmi baja nincs attól, hogy kimarad 1-2 nap. Az időpont változó, de általában 5 óra körül megyünk sétálni. Ha tornázni vagy vmilyen vizsgálatra megyünk az általában délelőtt van, akkor, ha végeztünk nem jövünk fel egyből, főleg, ha útközben elalszik. Olyankor már nem biztos, hogy délután is lemegyünk.
2011. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!