Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos oltás után közvetlen...

3 hónapos oltás után közvetlenül lemehetünk sétálni a babámmal?

Figyelt kérdés
Nem lázasodott be, viszont pár napja megindult a fogzás és nagyon nyűgös, lent tuti elaludna. Egyébként reggel kapta.
2011. jún. 20. 13:58
 1/3 anonim válasza:
Én az orvoshoz mindig gyalog mentem, és úgy is hoztam haza. Ha semmi gondot nem okozott az oltás, miért ne vihetnéd sétálni? Mondjuk itt most iszonyat szél van, ez inkább akadály, mint az oltás :(
2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is elviheted sétálni, Én is mindig mentem vele pár kört, attól mindig megnyugodott, elaludt! Persze 1 óránál tovább nem maradtunk lent, mert kúpot kellett adni oltástól számítva 1 óra múlva. De az az egy óra éppen elég volt megnyugodni neki is nekem is! :D
2011. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike, akkor megyünk. :)
2011. jún. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!