Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy éves kor után is...

Ha egy éves kor után is gyakran szopizik egy baba, kevesebb szilárd ételt igényel?

Figyelt kérdés

Sokszor hiába kínálom,alig eszik valamit délelőtt,délután. Ebédre,vacsorára eszik rendesen. Egyébként a cicit kéri.

Az anyatej még mindig jól táplálja?


2011. júl. 22. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan így vagyunk,egész nap alig eszik valamit mert még mindig annyit szopizik,ráadásul úgy is alszik el.Ha hízik akkor elvileg az anyatej még mindig tápláló számára,csak én sajnos meg folyamatosan fogyok pedig nagyon sokat eszem.
2011. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hónapos,még mindig szopik, de mellette minden szilárd ételt megeszik, van már 13 foga, én kérdeztem a gyerekorvost, és Ő azt mondta hogy 1 év után már nem olyan tápláló, és nem is szükséges nekik, inkább csak az összebújás hiányzik a babáknak. Én le akarom szoktatni, mert nagyon vékony vagyok, igaz Ő még éjjel is felébred 1* szopizni.
2011. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen, de nagyon lelassult a hízása. Csökkentettük a szopit, növeltük a szilárd ételt, így megindult újra.
2011. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem is 14 hónapos és cicin alszik el. Napközben többször kéri,és éjjel is. Szépen fejlődik,a gyerekorvosunk szerint formás kisgyerek. Úgy tudom,ebben a korban már nem kell annyit hízni,úgyis lemozogják.

Én is vékony vagyok,alig alszom éjjel,de nem szeretném elvenni tőle a szopit!

Elég válogatós,6 foga van. Délelőtt és délután jól lakik az anyatejjel?

2011. júl. 24. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy délelőtt és délután jóllakik az anyatejjel. A kislányomat 18 hónapig szoptattam, de 1 éves kora után már csak reggel és este (éjjel nem kelt fel). Utoljára a reggeli szopit hagytuk el, amikor már láttam rajta, hogy csak nyűglődik, nem igazán kell neki. Nem is hiányolta utána, csak nagy ritkán említette meg, hogy "cici".
2011. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!