Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha megjön a menstruáció,...

Ha megjön a menstruáció, kevesebb a tej? A Baba egyből nem kéri, vagy fokozatosan szokik le?

Figyelt kérdés
babám 8 és fél hós, tegnap este megjött. Ma reggel már mintha kevesebb lett volna a tejem, és a babám sem úgy szopizott, mint máskor.Evett, evett, de többször kivette,nézte a bimbót,nem is szopott annyit. Szóval az lenne a kérdésem, hohy ha nem ízlik neki egyből köpi ki? Így lehet, hogí babám így is szopni fog, csak meg kell szoknia, hogy most más az íze? Ill, nagymamáink azt mondják, ha megjön az már annak a jele, hogy lassan elapad a tej. Tényleg egyre kevesebb lesz?
2009. júl. 22. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szülés utáni első menstruáció után még kb. fél évig szoptattam a gyerekeim. Volt, hogy kicsit kevesebbet ettek, de a tejem nem lett kevesebb.
2009. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, jó lenne, ha nálam is így lenne! 1 éves koráig mindenképp szeretném! Remélem a + gondolkodás segít! :) Köszönöm!
2009. júl. 22. 07:49
 3/6 anonim ***** válasza:
az én babám is 8 hós volt amikor először megjött. Állítólag csak az íze más olyankor a tejcsinek. Hála égnek az én babám nem nagyon foglalkozott vele. Azóta is szopizik, most 11 hós
2009. júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett kevesebb a tej, lányom 3,5 hónapos korában jött meg először, elvileg jövő hétfőn kellene megint.

Fiamat is 21 hónapos koráig szoptattam.

2009. júl. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kislányom mikor megjött. Egy kicsivel kevesebb a tejem a piros napokon,de nem sokkal,még elég neki. Nem tudom az íze változott e,mert nem utasította vissza a cicit. Nem apad a tej ezért,ne izgulj. Akkor van baj ha folyamatosan elutasítja és nem éri inger a melled. Olyankor fejéssel szokták fentartani a mennyiséget.
2009. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na nekem tegnap jött meg, pedig csak most lesz 3 hónapos a fiam. Előtte 2 napig nyűgös volt evésnél, egy napig pedig üvöltött, ha lement az első korty. Aztán megnyugodott és kezdtük újra: korty-bömbölés-nyugtatgatás. Közben egy-egy korty víz. Ez kb. fél órát, aztán csak megette az adagját. Tegnap reggel megjött, délután még ez a tortúra volt, tegnap este óta már minden OK, remélem így marad.
2009. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!