Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használta és akinél...

Aki használta és akinél bevált, hogyan hatott az Infacol? Mennyi időnek kell kb. eltelnie?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 4. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónapos koráig kellett a babánknak adnunk, 2 dobozzal fogyott el. Ha beadtuk, utána jött az enyhülés, néha többször is kellett neki. Most 3 és fél hónapos,hetek óta nincs már ilyen gondunk, szerencsére.
2009. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk,abszolút bevált,1-2 alkalom után már jobb lett,de kb.2 nap kelett,hogy normális legyen.kb.3 hónapos korától csökkentettük minden 2. evés előtt kapott,most csak már este.(5 hónapos)Ha elfogy nem is veszünk többet.Az én lányom borzasztó pocifájós volt,kb.5 naposan kezdtük el adni neki.
2009. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mégis mit jelent, hogy bevált? Kevesebbet sírt, többet aludt?
2009. ápr. 4. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár nem én írtam, de igen, azt jelenti, hogy kevesebbet sír, ezáltal - és a kevesebb vagy épp megszűnt fájdalom miatt többet tud aludni.Könnyebben kakil, könnyebben pukizik, nem görcsöl előtte - vagy nem olyan sokat.

A kisfiamnál is bevált, 2 hetesen kezdtem el adni, de az első hatás 2. napon volt csak. Kellett egy hét, mire minden oké lett. Most 8 hetes, de még nem tudjuk elhagyni - bár próbálgattam.

2009. ápr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi neha adtuk, annyi volt, hogy hatalmas infacol-szagú böfögéseket produkált csak. gyerekdoktor mondta, hogy akkor ne adjuk neki, nem kell
2009. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is használtuk,volt töle puki,böfi!de a sirás ugyanugy megmaradt!
2009. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon bevált. Minden evés előtt kapott, borzalmas íze volt. Kérdésedre felelve "bevált".: Sokat pukizott, nagyobbakat böfizett, nem sírt,m nem rándult össze görcsösen. Én abból vettem észre, hogy hasfájós, hogy ha simiztem a hasát nem sírt, hanem jólesett neki. kb 2 dobozzal elfogyasztottunk mi is, túlestünk rajta. Figyelj oda te is, hogy mit eszel, csak semmi szénsav, meg "K" betűs étel.(uborka sem..:) Bár ezeket gondolom tudod.:)

Amikor beadtam neki az infakolt, könnyebben elaludt, nem panaszkodott annyit. Hamar hatott.

Én nagyon szerettem. Jah, és egyből bekakilt utána!:) Később még 1-2 alkalommal is kapott, mikor nem volt 2-3 napig kaka, mert akkor is fájt neki a hasa. De szerencsére elnőttük. 3-4 hós korára a te manód is bizti elnövi. Kitartás!

KoBa: Egy 9 hós manó anyukája

2009. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!