Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell köménymagos teát...

Hogy kell köménymagos teát csinálni hasfájás ellen? 5 hetes babának? Használta valki, bevált? Nem a filteresre gondolook.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy bögrébe egy mokkáskanálnyi köménymagot felforralsz.Egy pici cukrot tegyél bele,ha anélkül nem issza meg.Én mindig ezt,vagy ánizs teát ( az édesebb) adtam a babáimnak.
2010. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, idd meg te, átmegy a babába, a tejedet is serkenti.

Ha neki adod, akkor teatojásban forrázd le, nem kell, hogy erőteljes színe legyen. Én fruktózt adtam hozzá, cukrot soha.

2010. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.


En soha nem teszek hozza cukrot es igy is nagyon szereti.

Jobb ha cukor nelkul issza, de nem minden baba fogadja el ugy.

A lanyom a sima forralt vizet is szereti.

2010. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 4 hós kortól lehet csak ha édesköményre gondolsz. Nekünk is hasfájós volt a kislányunk, nekünk a Gripe Water nevű hascsikarás elleni gyógyvíz jött be.
2010. ápr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket,már próbáltuk az infacolt,gripe watert,de egyik se igazi.
2010. ápr. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!