Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a keresztneve a babátoknak,...

Mi a keresztneve a babátoknak, és mi a keresztnevetek nektek, szülőknek? Hogy, mi alapján választottátok ki a leendő csöppség nevét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Párommal nagyon nehezen választottunk nevet a lányunknak, és leginkább a férjem volt válogatós. Én csak soroltam neki a nekem tetsző neveket, ő meg mindegyiket leszavazta. Aztán egyszer csak megkérdeztem, hogy mit szólnál, ha Liza lenne? Nem tudom mi történt, de felcsillant a szeme, és mondta, hogy igen Lizi baba legyen! Így hát Lizi babánk lett, mi pedig Anita és Tamás vagyunk.
2011. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Andrea-József (Szülők)

Attila-Dániel (Gyerekek)

Normális, és nem úgymond divat nevet akartunk adni az utódainknak.

2011. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Katalin -Tamás


a férjem befutója a Vanda volt az enyém a Georgina.és hát a lányunk neve Georgina Vanda lett.de a Vandát használjuk.

2011. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnak nagyon nehezen találtunk nevet,mindkettőnknek más nevek tetszettek,de egyben maradtunk:)Kornél

Mi nevünk Aliz és Zoltán

2011. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hunor-Zselyke-Zsombor a gyerekek nevei. Régi magyar neveket szerettünk volna, ez illik a vezetéknevünkhöz is.

Mi Péter és Tünde vagyunk.

2011. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom neve LÉDA.

Én Tímea vagyok,párom Zsolt.

Szerettem volna egy egyszerű,rövid és szép tiszta csengésű nevet.És szerintem különleges is és nem túl gyakori.

(és imádtam az Ady verseket) :))

2011. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Boglarka Dorka a kislanyunk neve


Mar a fogantatasa elott 6 evvel elhataroztuk, hogy Boglarka lesz a lanyunk, de amikor teherbe estem es kiderult, hogy kislany mindenki bele akart szolni, hogy mi is legyen a neve.

Anyosm azt akarta, hogy Erzsebet vagy Katalin, mert O Erzsebet Katalin.Nekem egyik nev sem tetszik.Anyukam kulon kerte, hogy ne az O nevet adjuk, mert utalja.

Akkor gondoltuk, legyen Greta Zsoka, mert Greta Margait napon van (anyukam Margit)Zsoka pedig Erzsebet napon.

De valahogy nem ereztuk, hogy igen ez az a nev.

Marpedig a ferjem csaladjaban szokas, hogy a szulok vagy a nagyszulok nevet kapja a baba.En nem szerettem volna, hogy ugyan ugy hivjuk a lanyunkat minte engem.

Utanna eszunkbe jutott, hogya ferjem is Boglarka lett volna, ha lanynak szuletik.

Nekem a masodik nevem Dora es onnan jott a Dorka.

Andras es Bernadett Dora a 2 szulo :)

2011. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Ildikó-Tamás

kislány: Renáta

kisfiú: nekem a Georgina tetszett, de férjemnek nem, ha lány lett volna, Julianna, nekem fiúban a Norbert, de neki nem, így lett a pici Tamás. De a következő akkor is Georgina vagyy Norbert lesz!

2011. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szülők: Szilvia és Sándor

Gyerkőcök: Szamira és Nimród

Nem szerettünk volna mindannapos neveket, ezért került ezekre a választás.

2011. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szülők:Károly,Dorottya

Kisfiúnknak magyar nevet szerettünk volna és csak azok között válogattunk.Levente lett,ez mind a kettőnknek nagyon tetszik.

2011. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!