Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a babám. Adok neki...

6 hetes a babám. Adok neki teát, mennyit lenne szabad innia belőle naponta, ill. mennyit?

Figyelt kérdés
Simán megivott belőle 80 milit, s még ivott volna, de nem mertem neki többet adni. Naponta hányszor lehet neki adni?
2009. ápr. 5. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
ha azt kéri adjál neki melegebb van lehet szomjas
2009. ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a gyerekorvos ne adjak. az egyik


egészségügyis kismama azt mondta, hogy 20-30 milivel nem ártok neki (egy hónapos a babám).

2009. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tegnap elvittem sétálni,félúton felébredt, megszomjazott.

Eddig csak szopizott, de se egy pad, se semmi nem volt útközben ahová le lehetett volna ülni megszoptatni, szóval nagy sírás, egy kerítés szélére leültem, cicit elő, s szopizott, de ilyet mégegyszer nem akarok ,kellemetlen volt, szóval mostantól viszek teát.

2009. ápr. 5. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen teát adsz neki? Én még nem mertem adni az 5 hetes babómnak.Azt mondta a védőnő nem kell.

2009. ápr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Mecsek baby tea. Dm-ben vettem, rajta van hogy 0-6 hóig. 3 dl vízbe egy filtert áztattam 10 percig. Tegnap adtam neki, semmi baja nem volt tőle, jól aludt. Ma is elmentünk sétálni, megint felébredt, ordított, megitattam, cumit adtam neki, s 5 perc alatt be is aludt! Tuti azt volt a gondja hogy szomjas. Csak attól féltem túl sokat ivott, mert 100 milit megint lehúzott, pedig előtte 2 órával szopizott, de hát ha neki ennyi kellett, hát ennyit kapott.

Nekem már nagyon sokan mondták hogy miért nem teáztatom, de nekem is azt mondta a védőnő nem kell semmi más tejen kívül, de nem ő van a babával egész nap!

2009. ápr. 5. 16:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszi a választ, holnap veszek én is ilyen teát és kipróbálom:)

Jó babázást!

2009. ápr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, mi is ezt a teát ittuk, isszuk ma is 4 hósan. Én mindig hagytam annyit inni amennyit kér az elejétől fogva. Most meg egyébként is meleg van! Ha nem akarsz neki teát adni, adj neki sima forralt lehűtött vizet! Abból biztosan csak annyit fog inni ami a szomját oltja, és nem veszi el az étvágyát se.
2009. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!