Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az éjszaka közepén is adjak...

Az éjszaka közepén is adjak tejpépet?

Figyelt kérdés
6 hós babám kétóránként kelt, mert éhes volt, vacsira adtam egy adag tejpépet, plusz cici. Este kilenctől hajnal kettőig aludt mint a bunda. Viszont utána ugyanúgy kelt kettőkor, négykor, hatkor, majd végül nyolckor. Most akkor addig elég neki a tejpép és utána megint éhes? Csak a cicin alszik vissza és elég sokat is eszik olyankor. Nem értem.
2009. ápr. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
probáld meg itatni lehet hogy csak szomjas nem csak éhség miatt kelnek fel csak éppen alváshoz kell a cici
2009. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy eszik is mikor cicizik? nekem nagyon soknak tűnik korához képest, hogy 2 óránként eszik. ebben a korban már 4-5 óránként kellen csak ennie, és ha este megeszik egy teljes adag tejpépet, nem hiszem, hogy olyan éhes lenne, az nagyon laktató. nem próbáltad egyszerűen visszaaltatni cumival,vagy ilyesmi?
2009. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam ki a tejpépet este az amúgy anyatejes babámnak. Utána kapott cicit és inni is. El is aludt rendes időben, de éjjel legalább 5-6 alkalommal ébredt fel a normál 1-2 helyett..minden alkalommal ugyanúgy cicizett, mint a tiéd. Valószínűleg a tejpéptől szomjasabb volt, mint a sima tejtől. Azóta nem kapott tejpépet egyszer se este, azóta csak ugyanúgy 1-2 alkalommal (2 és 6 óra) ébred, mint addig.
2009. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én babám amikor nem kapott tejpépet, gyakrabban kelt. Sajnos csak cicin alszik vissza, cumija nincs, ha csak simizem, vagy vizet adok neki, hatalmas ordításba kezd.
2009. ápr. 5. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt sokan irják hogy nem kell mérlegelni , de ilyen esetben meg kéne egy napodat mérni minden etetést. Hat hósan hogy aludni is tudjon éjjel és ne éhség keltse, 700-900 g anyatejet tuti megesznek. Persze mellé gyümi, főzi. Tuti eleget eszik napközben?? Két óránként enni éjjel neki is és neked is nagyon fárasztó!! Ő sem pihen igy normálisan! Foga esetleg? Nem nyűgös tőle?
2009. ápr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Éjjel nem kell tejpépezni! Nappal kellene hogy eleget egyen.
2009. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!