Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki rugalmas hordozókendőt...

Aki rugalmas hordozókendőt használ, hova pakolja a sétáláskor szükséget dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Babakocsival megyünk általában,ha hosszabb sétát tartunk,rugalmas hordozókendővel,csak itt a közelben szoktunk,leszaladunk boltba stb.De ilyenkor nem kell a babának semmit vinnem,a boltból hazafelé szatyrokat kézben tudom hozni.De ha messzebbre mennék vele babakocsi nélkül és kellenének a baba dolgai,(cumisüveg,pelenka,popsitörlő,textil pelus stb...)akkor azokat hová tegyem???Van a kendőnek tartózsákja abba esetleg?
2011. júl. 25. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Rugalmas hordozókendőt használtam, kétszer volt ilyen, hogy busszal mentünk a dédihez látogatóba kendővel, akkor egy kis hátizsákba pakoltam a cuccost, ami kell.
2011. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egy kisebb hátizsákba pakolom a cuccokat.
2011. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már elég régi a kérdésed,lehet hogy már nem is kell rugi kendő,de azért irok.

Én hátizsákba pakoltam be a dolgokat,s ugy mentünk. Ill most hogy a lányom már hátul utazik,igy a Tescos Fila táskába pakolok.Kis sporttáska,ami mindenkinek van:D:D) De jó is volt a rugi kendő.:) Nagyon szerettem:)

2011. nov. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!