Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Enyhe tölcsérmellkassal...

Enyhe tölcsérmellkassal született baba?

Figyelt kérdés
Leginkább csuklásnál látszik, MINDENT szeretnék tudni róla, kinőheti? Tapasztalatok?
2011. júl. 25. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én 25 éves lány vagyok, Én is tölcsér mellkassal születtem! Semmi hátrányom nem származott belőle, jártam úszni ami nagyon sokat segített, de soha nem volt tőle problémám és most már nem is látszódik!
2011. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj. A barátnőm kisfiának is volt (neki is enyhe) aki kinőtte olyan 6 hónapos korára. Hason nem fektethette. De nekik még nagyon puha a mellkasuk, úgyhogy tutira ki fogja nőni a Te picikéd is.
2011. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Kisfiam enyhe tölcsérmellkassal született, most 20 hónapos. Doktornő mondta, hogy 2-3 éves korában kell vinni úszni. Semmi baja nincsen, kis szépséghiba, de egészségügyileg nincs baja.

2011. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!