Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell cumit cserélni? Ti...

Mikor kell cumit cserélni? Ti mikor és miért váltjátok a cumifejet az üvegen? Mikor kell nagyobb lyuk? És mihez?

Figyelt kérdés
Én pl. a 0+ cumit használom a tápszerhez is még. Mikor kell lecseréljem?
2011. júl. 25. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 16 hónapos,ő már csak tejet iszik cumisüvegből.1-es cumit használok az üvegre ami tejhez való.Én 2 hetente cserélem a cumit,akkor már látom rajt hogy ráfér a csere meg higénikusabb is úgy gondolom.Tejhez,tápszerhez elég a legkisebb lyuku cumi.
2011. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Szi

mi aventet használunk, de mi a 2-es fejűt használtuk a legtovább, minkét gyerekemnél 8 hónapos koráig. a 3-as egyáltalán nem vált be, a 4 -ből csak 8-10 hónaposan tudtak inni, addig nagyon gyorsan jött nekik a lé.

amúgy átlagos 3 havonta cserélek le egy cumifejet, elhasználódás miatt, tehát nekünk mindig több van használatban.

akkor cseréld le, ha már tud inni a következőből, próbálgasd. az ajánlással ne foglalkozz,amikor a gyerekednek jó.

2011. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi így használtuk kb.:

0-ást kb. 3 hónapos koráig

1-est kb. 6 hónapos koráig

2-est kb. 7-8 hónapos koráig

8 hótól 3-as lyukú cumifejet használunk

De szerintem mindenki másképp csinálja.

Igazából asszerint válts, hogy mit tapasztalsz a babádnál. Ha már nehezen szívja, lassan eszik, és nem tetszik neki, akkor válts nagyobb lyukúra.

Cumifejet kb. 2-3 havonta cserélek.

Tápszerhez használjuk a cumisüveget.

Vizet 6 hónapos kora óta fogad el, de azt csőrös pohárból issza.

2011. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!