Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehetek vanish feherito port...

Tehetek vanish feherito port mosaskor a baba ruhaihoz?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukak velemenyere lennek kivancsi. Meg csak 34 hetes kismama vagyok es kaptunk sok kis feher rugit ajandekba. Termeszetesen hasznaltak es semmi gond veluk csak egy kicsit besargult itt-ott a nyakanal. Vettem babaruhaknak valo mosoport meg oblitot csak az lenne a kerdesem, hogy hasznlhatok vanish feherito port vagy nem szabad a pici bore miatt. Koszonom elore is a valaszokat es mindenkinek boldog babazast!
2010. jan. 12. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt akkor fogod megtudni, amikor megszületik a babád.

Az enyém 13 hónapos, még mindig külön mosok rá, babamosópor, és ecet (öblítőt nem), még mindig érzékeny a bőre.

Próbáld ki, legfeljebb újra átmosol mindent, ha megszületik.

Lehet, hogy azt a babamosóport is le kell majd cserélned.

Azért drukkolok, hogy jó bőre legyen a babádnak!

2010. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sárgult nyakat a wanish sem szedi ki sajna:( de nem kéne beletenni, mert nagyon erős egy kicsibaba bőrének! Súlyos ekcémát tudsz vele csinálni! Ujszülöttnél sensitive mosoport és nagyon kevés öblitőt használj inkább. Vigyázz nagyon a bőrére!
2010. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Vanish szappannal dörzsölöm be a foltot, és úgy teszem a mosógépbe a ruhát. Babamosóport és sensitive öblítőt használok.
2010. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sárgult nyakat a wanish sem szedi ki sajna:( de nem kéne beletenni, mert nagyon erős egy kicsibaba bőrének! Súlyos ekcémát tudsz vele csinálni! Ujszülöttnél sensitive mosoport és nagyon kevés öblitőt használj inkább. Vigyázz nagyon a bőrére!
2010. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat lanyok! Megproballom kimosni a baba mosogel-el es oblitovel amit vettem es meglatom mi lesz az eredmeny. Kulfoldon elek es itt valami Fairy nevezetu baby mosogelt meg Fary baby oblitot talatam. Nagyon feltem a pici boret, foleg, hogy valakinel ekcemat is okozott igy inkabb nem kockaztatok. Ha nem lesz szep feher hat akkor annyi baj legyen, ugyis otthon hasznaljuk a nagyjat. :) Ugysem ez a lenyeg csak gondoltam megkerdezlek benneteket tapasztaltabb anyukakat.

Megegyszer koszonom mindenkinek es jo babazast!

2010. jan. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!