Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért folyik ki a pelusból a...

Miért folyik ki a pelusból a pisi?

Figyelt kérdés

1. Azért, mert nem jól rakom tizstában, tehát nem jól teszem rá? (pedig még meg is igazgatom a kis lábánál, hogy jól passzoljon!, akkor meg nem értem, mi lehet a baj!)

2. Nem a mérete a pelus?

De az meg elég fura lenne, mert ettől kisebb méret nincs, vagyis én nem tudok róla. a babám 16 napos, és kb. 2710 gramm, igy a pampers newbaby pelusát használom!


Mindig valamelyik oldala pisis mikor felébred, de közben érzem és látom a pelenkán, hogy van benne, nem is kevés!


2011. júl. 26. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet nem húzod meg jól a pelust a hasán. Hátul a derekánál nem áll el nagyon a pelenka? Betudsz nyúlni??? Én is jártam már párszor így. Sőt más is kijött nem csak a pisi.
2011. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a fajta pelus nálatok nem jön be, próbálj ki más fajtát.(bár én is ezt a fajtát veszem) A combjainál a gumírozás fodrait is igazgattad, hogy ne gyűrődjenek be? Az is lehet, hogy többet pisil, mint az ekkora babák, ilyenkor érdemes egy mérettel nagyobb pelenka.
2011. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, kisfiam 3 hóünapos. Kipróbáltunk szerintem már mindegyik fajta pelust márkásat, saját márkást, de naponta legalább egyszer valami kofolyik, általában a folyékony kaki.... Pedig a méret is jó, el is igazgatom. Barátnőm is így jár, nekik is kifolyik néha. Szerintem elég, ha máshogy fordul a baba, aztán....
2011. júl. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem igazából senki nem mutatta meg, hogy mit hogyan kell csinálni! szinte minden egymagam csinálok, nincs segitségem! én úgy gondoltam a pelenkánál, hogy mindig mikor lezárom, akkor megnézem a hasánál, (benyúlok az ujjammal) hogy van-e elég hely, mert attól félek, hogy szoritani fogja! de, akkor ezek szerint lehet, hogy túlságosan is sok helyet hagyok és ezért folyik ki? a combjainál én is mindig megigazgatom a gumit, meg mindent! én ilyen pici babáknak nem láttam más márkájú pelenkát! ez is ugye 2-5 kg-ig van.
2011. júl. 26. 08:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt a pelust használtam, nekem nem folyt ki belőle a cucc. :) A Huggies-nak is van newborn pelusa, hátha az jobban bejön nektek.
2011. júl. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol nézted őket, de minden pelusnak van szinte New Born pelusa(2-5 Kg), sőt a Happy Baby pelusnak még koraszülött pelusa is van.
2011. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Liberonak is van. Annyira húzd meg, hogy 1 ujjad beférjen.
2011. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a hasánál is jól húzd meg és magát a pelenkát is próbáld minél följebb rakni, hogy a lábánál se maradjon rés
2011. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hát, megmondom őszintén, hogy a múltkor kifogytunk és gyorsan a tesco-ba szaladtam el, hogy vegyek neki, mert már 1 darab sem volt, ott csak ezt az egyet fajtát találtam az ő méretében!


Én az ujjamat tudom benne mozgatni, akkor ezek szerint lazára hagyom. a minél fentebb történő helyezést is igyekszem megcsinálni, és a combos igazgatást is. de ez, csak kb. 2-3 napja van, eddig miért nem fordult akkor elő, pedig elvileg már rutinosabb vagyok!?

2011. júl. 26. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet eddig kevesebbet pisilt
2011. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!