Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is kifolyik a pisi a...

Másnál is kifolyik a pisi a Libero Up@Go pelusból? Vagy egyel kisebb méretet kellene vennem?

Figyelt kérdés
Kislányom 21hónapos és félig meddig szobatiszta. Csak, ha utcára megyek vele adok rá pelust. Viszont így is szól(nem mindig), ha pisilnie kell. Most hogy hideg van kint, nem vettem le róla a pelust amikor szólt, csak mondtam neki, hogy guggoljunk le és pisiljen. Viszont az egész nadrágja tiszta pisi lett. A combjánál kifolyt a pisi. Pedig a pelusa tiszta volt. 6-ost vettem neki, bár még csak 11kg, de eddig minden pelusból az egyel nagyobb kellett nekünk.
2011. júl. 25. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiam 10,5 kg, de én még csak a 4-es méretetűt vettem neki. Először azt hittem kicsi lesz, de pont jó a mérete. Szerintem nagy a lányodra még a 6-os pelus.
2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi én is erre gondoltam. Akkor most vehetek egy másikat ez meg.....
2011. júl. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!