Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden pelusból képes kifolyni...

Minden pelusból képes kifolyni a pisi? A 16 hónapos fiam felhúzott fenékkel alszik és a hasánál minidg kifolyik a pisi.

Figyelt kérdés

Pamperst használok, eddig nem volt gond, de most néhány napja minden alvásnál kifolyik, mág akkor is, ha nincs is benne sok.

Lehet, hogy azért mert most már egyszerre sokat pisil, de kevesebbszer?

Van valaki hasonló problémával? Vagy van olyan pelus, amiből nem folyik ki?

(Ja, rendesen meghúzom a tépőzárat, amennyire cska tudom, de ugye úgy, hogy ne szorítsa a hasát.)


2010. aug. 11. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Huggiest, nekünk az jött be.
2010. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ha lesz akciósan valahol, akkor kipróbálom.


Azt még elfelejtettem írni, hogy 10,5 kilós a fiam, a 7-18 kilóig pelust használom, de kipróbáltam a 9-20 kilósig változatot is a pempersből, de az is kifolyt, ráadásul délután 1,5 órás alvás után, éjjel meg pelust is cserélek rajta, és reggelre így is pisis...

2010. aug. 11. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is igy alszik,ő 19 hoanps.Mi DM-s pelust használunk éjjelre,ő 13 kg,és már 5-öset rakok alá,de csak éjjelre.nappalra elég a 4+-os is
2010. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A pampersből nekünk is kifolyt elől, ha hason aludt, és osztom az első véleményét. Kipróbáltuk a huggiest, és azóta nem ment ki éjjel, pedig 12 órát van rajta.
2010. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


A Tescoban aug. 12-ig van akciós Huggies, a megapack pelushoz 4 csomag törlőkendőt is adnak, ez összesen 3.999.- Ft. Csak 3-as mérettől adják így.

2010. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,

én pampers rajongó vagyok, ezt használtuk a kezdetektől. 12 hósan kezdte el a fiam, hogy felhúzott fenékkel aludt, és volt kb 3 hét, amikor minden éjszaka át kellett öltöztetnem és pelust cserélnem, mert összepisilte magát.

3 hét múlva egyik éjszakáról a másikra megszűnt ez a bakisorozat. Máig nem tudom h miért történt, de azóta minden rendben, pamperst használunk még mindig. Most 20 hós

2010. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A pampers nekem nem vált be minden éjszaka úszott a lányom a pisiben.Már fél éve a liberót használom neki és bizony nagyon ritka ha kijön belöle valami.Én sem akartam váltani azt hitttem a pampers a legjobb de...sajnos nekem nem vált be!

2010. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a pampers. De nagyon jó a Libero és a DM-es is. Én a Huggiest nem szeretem, mert durva kemény.
2010. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!