Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a Pampers Sleep&Play...

Ha a Pampers Sleep&Play pelusból reggelre kifolyik a pisi, milyen másik pelust próbáljunk ki?

Figyelt kérdés
Tescos jó lehet?
2010. máj. 14. 10:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mi liberót használunk az elejétől kezdve és nincs vele semmi gond. Most 6 hónapos a babám.
2010. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Első vagyok. Ez lemaradt: a tescosat még nem próbáltuk, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy túl kemény anyagú.
2010. máj. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, most akciós 1799 Ft 3 napig, ha nem válik be, majd nappal mikor sűrűbb a peluscsere elhasználjátok(nekünk egyébként bevált). Amit mi még szeretünk a Huggies, csak az ritkábban akciós:(
2010. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A sleep&playből nekünk is kifolyik a pisi, de az aktiv babyből nem. Szeritem azért, mert az akt.b.-nek a dereka gumis. Amúgy mi éjszakára Huggiest használunk, annak is gumis a dereka és abból sem folyik ki.


*Sz*

2010. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sleep&Play nekünk is semmirevaló, hitvány, de az active baby szuper, azt használjuk a kezdetek óta!

6 hósak vagyunk

2010. máj. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia,

Tescos a lila csomagos az full műanyag, ragasztó szalagos nagyon sz@r. A zöld csomagos jobb, de olyan merev, vagy nem is tudom hogy mondjam. Pampers active baby vált be nekünk.

2010. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a Libero vált be, bár csak hármat próbáltunk. Babómank még nappal is kifolyt a pisi mind a pampersből, mind a huggiesból.
2010. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
még egy: a libero gyarkan akciós, dm-ban veszem vagy tescoban, és a vonalkódok pedig ajándékokra válthatók, szóval szerintem nagyon megéri
2010. máj. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk régebben a Libero volt a nyerő, most az ára miatt a Müllert használjuk.
2010. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül a Müller és hol lehet kapni?
2010. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!