Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cebion cseppet hogyan...

A cebion cseppet hogyan adagoljam?

Figyelt kérdés

10 hónapos elmúlt a fiam.


Immunerősítésor hány csepp kell?Betegség esetén?


2011. júl. 26. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Betegség esetén 10 csepp,amúgy 5-7 csepp.Mellé adhatsz béres cseppet ha már van 10 kg,akkor abból is 5 cseppet.Elméletileg 2 x 5 csepp van írva a béres dobozára de én csak egyszer adtam a fiamnak,és egész évben csak egyszer volt beteg.
2011. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót nézted?(Bocsi) Én csak akkor adom a kicsinek, ha beteg. Egyébként természetes úton próbálok tenni az immunrendszeréért (pl. gyümölcs).
2011. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
gyümölcsöt kap minden nap,mivel szüleimnek zöldség-gyümölcs üzletük van,igy ebben nincs hiány szerencsére
2011. júl. 26. 13:14
 4/7 A kérdező kommentje:
még nem néztem,majd d.u. veszi meg párom,csak addig érdeklődni akartam
2011. júl. 26. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Dokim mondta, a dobozon látható adagolás nagyon jó a babának is. Ha csak napi vitaminpótlásra megy akkor 10csepp, betegség esetén 25csepp.

Télen sajna beteges a kicsi ha fejreállok akkor is, viszont így gyorsabban javul:S:)

Béres cseppet is adhatsz, 10kg felett 10cseppet lehet adni a babának, viszont rettentő rossz ízű, nagyon erős ízű innivalóba tedd, mert a vas miatt asszem rettentő az íze, cebionnal együtt add be, mert úgy kell szedni a felnőtteknek is, hogy 50mg c-vitamin mellé.

2011. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
9 kg
2011. júl. 26. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Megnézheted a Cebion multit is!

Mi max (betegség esetén is) 10 cseppet adunk a kicsinek /nap.

2011. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!