Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nehezen büfiző babák anyukái...

Nehezen büfiző babák anyukái van vmi trükkötök?

Figyelt kérdés
Kislányomnak még a kaja útán órákkal is jönnek büfik míg az utolsó pici ki nem jön szinte üvölt.Mivel tudnék neki segíteni h kijöjjön rendesen a büfi?Többször lefektettem hol hanyatt hol hason van h már a magasba elém emelem,feldobom a vállamra stb már nincs több tippem.hozzátok fordulok hátha nektek van:)14 hetes kiscsaj anyuja
2010. jún. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Én addig tettem fel a vállamra, onnan le a térdemre hanyatt, vissza a vállamra, stb., amíg ki nem jött a böfi.
2010. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszer véletlenül lejjebb csúszott a kezemben a kislányom, így a pocakja az én pocakom magasságába került, és ettől büfizett. Azóta ez az egyik trükköm, gondolom így a mellem "nyomja ki" a mellkasából a büfit. A másik, hogy hasra teszem, úgy is ki szokott jönni, csak később.

A letevős felvevős módszer nálam nem jött be, mert bukott tőle a babám.

2010. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furának tűnik, amit írok, de mi is sokáig küszködtünk a büfivel, és nálunk akkor jön ki gond nélkül, ha nem magam felé, hanem kifelé fordítom őt, így a hátát a mellkasomnak támasztom és már jönnek is kifelé a hatalmas büfik. Próbáld ki, hátha nektek is beválik. Mi 12 hetesek vagyunk
2010. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!