Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az a legkorábbi kor/időpont...

Mi az a legkorábbi kor/időpont, amikor hallottátok, hogy valakinek kibújt először a foga?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 05:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiamnak 3,5 hósan bújt ki az első.
2009. ápr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a dokinéni mesélte, hogy volt olyan babája,aki már foggal született. De ez olyan ritka,mint a fehér holló. :))
2009. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerősöm foggal született. Nekem az első fogam pont akkor bújt ki, mikor betöltöttem a 4 hónapot.
2009. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lánykámnak 4 hónaposan bújtak ki a fogai ( az alsó 2 szinte, egyszerre).

2009. ápr. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen előzményei voltak?? Láz? Folyt a nyála ezerrel? Mindig a keze, ökle, ujja a szájában volt? :-)))
2009. ápr. 6. 07:56
 6/8 anonim ***** válasza:
unokatesómnak 2 hónaposan volt 2 db foga :)
2009. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

7.30 válaszoló vagyok

az én lánykám iszonyatosan nyáladzott :) , hígabb és nyálkás volt a széklete, illetve állandóan a szájában volt a keze:). Lázas nem volt.

2009. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónaposan bújt ki az alsó két foga egyszerre azóta mint a gomba jönnek 15-hónapos most 10-foga van.
2011. nov. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!