Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettél olyan játékot babádnak,...

Vettél olyan játékot babádnak, amit megbántál és nem vennéd meg újra?

Figyelt kérdés
(0 hótól 2-3 éves korig)
2011. júl. 26. 23:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
látom eddig a játszó szőnyeg tarolt! szerintem is pénz kidobás volt!
2011. júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A sütifaló kincsesbödönt tuti nem venném meg, meg a búgó csigát és kb. a plüss állatok felét. Csak ide-oda pakolgatjuk őket és a port fogják.
2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom: játszószőnyeg játékívvel. Mászás ösztönző zenélő guruló pillangó, amint bekapcsoltam üvöltött.
2011. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, most akarok játszószőnyeget venni! Mi a gond vele? Azt hittem, fejleszti a kicsiket.
2011. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én se vennék játszószőnyeget mégegyszer! Nálunk az volt vele a baj, h plüssök lógnak rajta, és nem zörög eléggé. Plusz amíg nem forgott a gyerek, addig nem is érdekelte h mi fityeg a feje felett, utána meg mindig lemászott róla, és azért nem érdekelte. Helyette szerintem sokkal jobb egy babatornáztató. Azt egyszerűen arrébb lehet tenni, meg az műanyag, így jobban érdekli a kicsit, h csörömpölhet vele.

[link]

(Míg nem volt gyerekem, addig a mindenből a műanyagot kerültem, mert az olyan rideg hatású. Aztán rájöttem, h a gyereknek meg pont az a jobb. Persze csak azután, h már bevásároltam több puha dolgot is, feleslegesen.)


Amúgy plüssöket szintén nem vennék, és a zenélő forgó is fölösleges volt nekünk (bár azt sok gyerek szereti, de az én fiamat egyáltalán nem érdekelte). Tanuló kutyust tuti nem! Elvileg 6hótól ajánlott, de az én 17hósomat még most se érdekli, csak a szívecske villogásáért nyomkodja ha a kezébe akad. Talán ha majd megérti miről zagyvál a néni benne, akkor jobban fogja izgatni (remélem).

2011. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Bocs az offért, 21.47-esnek írom, hogy mi vettünk játszószőnyeget, 2 hete, most 2 hónapos a babánk, nagyon szereti!! Van olyan, hogy 3/4 órát is elvan rajta, beszélget a lelógó játékoknak, meg pofozgatja őket. Mi olyat vettünk, amiről le lehet csatolni a játékívet, és magán a szőnyegen is van tükör, meg különböző játékok, amik leköthetik majd akkor is, ha már forog.

Azt úgyis látod a babádon, hogy figyelgeti-e a lógós dolgokat, nálunk pl. a zenélő forgó kezdte érdekelni, meg ha a kiságyra lógattam valami játékot, ezért mertük megvenni a szőnyeget.


A kérdésre nem tudok válaszolni, nem vettünk még sok játékot.

2011. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm, 22:30-as! Igen, azért gondoltam, hogy jó lenne, mert a kisfiam imádja a lelógó dolgokat! Eleinte csak püfölte őket, most már próbálja megfogni, sokáig nézegeti, beszél hozzá. 21.47-es.

A kérdésre válaszolva: eddig nem vettem neki játékokat, rengeteget kapott, örökölt. Abból viszont van, amit nem szeret, pl. a csörgő fejű macitól megijed.

2011. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük a játszószőnyeget, és nagyon ki tudtuk használni.Egy hónapos volt, amikor már betettük alá, és minden nap amikor ébren volt, nézegette a lelógó játékokat.Ott tanulta meg megfogni a játékokat, a játszószőnyeg alatt kacagott először hangosan.Minden nap alatta volt, és élvezte is.Fél évesen már forgott mindkét irányba, de akkor sem akadályozta a játszószőnyeg.Most kezdi elveszíteni az érdeklődését, 9 hónapos, és most tanul mászni.Leszedtem a játékívet róla, hogy ne akadályozza, ne akadjon bele a lába stb.Elhiszem, hogy unja, mert 8 hónapja nézegeti, de mi hónapokig használtuk, és szerettük
2011. júl. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek küldtem a zöld kezecskét.
2011. júl. 29. 08:31
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem csak a játékokról van szó...mi vettünk bébiollót,de egyszer sem használtam,kipróbáltuk,de én azzal nem tudtam levágni ikreim körmét.Ajátszószőnyeget ők nagyon szerették.
2011. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!