Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik sportbakocsi lenne...

Melyik sportbakocsi lenne jobb a giordani gx compact vagy a pierre cardin 627-es? Az elsö lapra a második esernyöre csukodik az elsö 8 kg a másodikrol nem tudom. Ti melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés
Agiordanit a panda webáruházban a másikat a pierre cardin honlapján láttam.
2009. ápr. 6. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
giordani egyértelműen.
2009. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
LEIRNAD HOGY MIÉRT?kÖSZI!
2009. ápr. 6. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:

:) teleszkópos, sokkal könnyebb, sokkal szebb és kényelmesebbnek is néz ki. szűkítős, ami ha pici a baba még, nem árt...

meg hát én nagyon bírom a giordani cuccokat, sokkal megbízhatóbb mint a pierre cardin, a tesóméknak 1 az 1ben kitört a kereke... ami nekünk giordani itthon, az mind maximálisan bírja a strapát:)))

2009. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még a bébi point saturn és a flesh tetszene bár az utobbi kevésbé,irjatok szerintetek melyik jobb ?
2009. ápr. 6. 10:06
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2009. ápr. 6. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:

1. 2. vagyok.

nekünk baby point flash van. a flash felirat gáz rajta, azt a nagyimmal levarratom, amúgy a kocsi maga okés. könnyű, kényelmes a fiamnak, semmit nem tud egyébként, de a célnak megfelel és olcsó. garanciát adnak rá, de semmi baja, ami nekem fura, mert azt hittem 1 sétát fog kibírni, de már fél éve használjuk:)

2009. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Esernyő kocsi választanám,könnyebben kezelhető.Nekem semmi bajom nem volt a Pierre Cardin babakocsinkkal(bogárcsápos)minőségileg,csak utáltam,hogy több mint 9 kg és nehéz berakni a kocsiba(lapjára csukódott),mindig összekoszoltam magam a kerekeivel.Ezért adtam el és vettünk,egy esernyő kocsit.Szerintem ne legyen a fő szempontok között,hogy milyen szép és "divatos".Ha meg újonnan veszed úgyis garis.Amúgy azt én is néztem Pierre Cardin esernyőset,a 640-est,mert ahhoz több minden van és könnyű,7kg.Pl itt meg tudod nézni


[link] Persze attól is függ mekkora a babád?

2009. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6 honapos és szép nagybaba 8,50kg,73cm.
2009. ápr. 7. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!