Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 és fél hónapos k. Lányom...

7 és fél hónapos k. Lányom van. Kaphat már babapiskótát? Ha a kezébe adom magától eheti vagy pépesen adjam neki? A védőnő és a dr-nő is mást mond és igazán nincs kitől segítséget kérnem:-) Köszönöm a véleményeket.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem először pépesen aztán majd add a kezébe és egye magától.Én így csinálnám.

4 hós kislány anyukája és 11 hetes pocis

2009. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a babapiskótát eheti ahogyan van, add a kezébe, mivel ha nagyobb darab menne is le, olyam omlós, hogy a nyáltól elmállik. Almát répát viszont még ne adj neki, csak reszelve, abból egy egy darab ugyanis megakadhat a torkán. ( 8 hós az enyém)
2009. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen adhatod már a kezébe már nyugodtan, jól el lesz vele, igaz hogy utánna meg egy fél órát fogod a környékét takarítani:)) Meg lehet venni kimondott babakekszeket is.
2009. ápr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan mondjátok? Az enyém is 7hós, de még nem merném neki odaadni kezébe. Hiszen csak pépes dolgokat eszik(+anyatej), és alól ugyan van két fog kibújva de rágni még semmi esetre sem tud. Bizti nem fog megakadni egy nagyobb darab a torkán? Mert én szívesen kipróbálnám amúgy már csak amiatt is hogy lefoglaljam:) És a cukor miatt nem aggódtok. Bár gondolom nem véletlen hívják BABApiskótának...
2009. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Az én fiamnak még nincs egy foga sem, de nem volt még eddig semmi gond, ahogy a szájába veszi úgy olvad benne, ha meg esetleg letörne egy darabb azt kiveszem a szájából. Ha a cukor miatt agódsz kedves válaszoló akkor én még kölesgolyót adok a fiamnak, az egészséges, bio és cukormentes és olvad a szájába.

Próbáld ki!

2009. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kölesgolyó tippet, kipróbáljuk!
2009. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!